Jump to content

KK Radnicki

Have_Fun

Recommended Posts

• Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Have_Fun

913

• Jozef K.

210

• Moća

134

• Joe D

110

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma da. Ja sam čuo od nekih klinaca što znaju igrače, dan-dva posle odlaska Dragojlovića da je on zamena.Inače, koliko nemam poverenja u ovaj Radnički, a imam u Partizan, da očekujem lagano da Partizan prođe kroz Kragujevac. Prošle sezone sam se nadao neizvesnim mečevima, čega je i bilo u Kragujevcu oba puta - i u NLB i u KLS.

na +11 35:24 kreće klasična pljačka. Ne sviraju Lafajetu faul u napadu, pa onda im ipak uzmemo loptu, pa onda Lafajet se bočnim kretanjem kreće i podmeće i sviraju faul u napadu Markoviću. Treći. Onda čistu bananu Veselom, kao onomad kada ga je Kešelj izblokirao oni faul. Dno za minut.

onda Lafajet se bočnim kretanjem kreće i podmeće i sviraju faul u napadu Markoviću.
Faul je sviran zbog dlana Markovica i isti takav faul je sviran na drugoj strani 5 minuta ranije.

Sačuvana prednost u drugoj četvrtini. Vukosavljević i Stiven po tri lične i to će biti problem. Mijatović je puvalo pod košem. Posebno je problem zbog Stivena, jer je igrao sjajno. Ne samo šuterski već i kao vođa tima.Treba održati ovaj pakleni ritam, kojim su lomili sve vreme Partizana, a da je opet bilo malo prodatih lopti.

Velika pobeda. Prošle godine su se izvukli, ove nisu. Stiven, Džo i naravno Lee :Hail: :Hail: :Hail: Da ne zaboravim i Rakića i Čakarevića. Realno, ovo nisam sanjao. Partizan je u naletu i možda što je utakmica odigrana samo dva dana posle žalgirisa uticala na Partizan da ne odigra kako može. Sa druge strane, spolja je Partizan bio razbijen. Čakarević je dok je igrao isključio i Veselog, Li je bio nešto bolji od Gista i samo je Katić na petici imao prednost nad centrima. Problemi sa ličnama i uopšte fizička sprema su uticali da Partizan dobije šansu da uhvati priključak, ali bez izgleda da preokrene.Sudija onaj ćelavi, mislim da je neki iz Crne Gore je dno dna. ova druga dvojica čini mi se normalni. Da bih to realnije sagledao trebalo bi da odgledam ponovo.

Trener je bio najveca prevaga, nas diletant je bio direktan krivac za poraz. Ja nisam profesionalni trener ali svakako znam da Mijatovic nece nikoga ugurati pod kos niti ce Rakic spektakularno sibati u igri 1-1... nazalost po Partizan, Jovanovic je u prvom poluvremenu bio u uverenju da svakog igraca Radnickog koji je u posedu lopte treba besomucno udvajati i to je neminovno dovelo do gomile laganih suteva. I kada su Mijatovic i Vukosavljevic imali po 4 licne, Partizan je zaigrao iskljucivo na sut za tri umesto da se ide na ulaz i iznudjuju bacanja. Muta je jednostavno oduvao Jovanovica i to je to. U svakom slucaju, pobeda Radnickog cista kao suza.