Jump to content

KK Radnicki

Have_Fun

Recommended Posts

• Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Have_Fun

913

• Jozef K.

210

• Moća

134

• Joe D

110

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jose Raul Capablanca
samo pod uslovom da bude sa otvorenim ugovorom :)
pa zar si sumnjao?Jedina dobra stvar za Radničlki je što ovog otvorenog ugovora ne moraju da se plaše, neće ovaj nigde da ode...

Onda ponuditi otvoren ugovor (sa uslovima vi trenirajte i igrajte dok ne naidje bolja ponuda, a mi vas necemo placati) i Jaricu, Pavlovicu, Bojanu Popovicu pa da budu u gornjoj polovini NLB.

Nemojmo preterivati sa Pavlovićem i Jarićem. B. Popović bi baš dobro legao ovom timu. Pojačao bi odbranu, bolji je kao plej od Stivena, tako da bi možda posle nekoliko dobrih partija mogao nazad negde u Rusiju.

Da je ranjeni lav, zaista, najopasniji ili ga je tada, ipak, lakše savladati saznaće sve sve raspoloženija ekipa kragujevačkog Radničkog na gostovanju u glavnom gradu Hrvatske gde ih baš očekuje jedan takav "ranjeni lav" preobučen u boje višestrukog šampiona naših komšija - Cibone.- Iako je slabo igrala u prethodnih nekoliko kola, Cibona je u Zagrebu, ipak, favorit. Izgubili su Zagrepčani u ligi šampiona od Lijetvos Ritasa sa, čak, 35 poena razlike, ali u ovoj utakmici, svakako, očekuju pobedu - oprezan je bek Kragujevčana Stefan Stojačić, koji pruža sve bolje partije u dresu Radničkog.On, i pored toga, vidi šansu svog tima u tom duelu:- Igra Cibone, u ovom trenutku, svodi se na Bojana Bogdanoviać i Roka Stipčevića. Ako njih zaustavimo, završili smo pola posla.U Ciboni, opšte je mišljenje, imaju problema sa izmenama. Očigledno je i da ih zamara serija teških utakmica i dugih putovanja u terminu sreda-subota.- Imamo dužu klupu, igrače koji dele minutažu. Tu tražimo našu prednost. Bogdanović je najveća pretnja, ali je sada, izgleda, u blagom padu - ocenjuje Stojačić.On, takođe, smatra da je atmosfera u ekipi dobra, da igrači nisu pokolebani odlaskom Vladislava Dragojlovića, jer je tako nešto i očekivano.- Ključ ove utakmice biće odbrana. Smatram da imamo volje i snage da taj ključ i upotrebimo - kategoričan je Stojačić.Dragojlovićevo mesto u ekipu Radničkog, u Zagrebu, zauzeće Bjelopoljac Danilo Drašković, koji je visok, ali nešto drugačiji tip igrača, koji, kada uđe u formu može da predstavlja opasnost iz daljine za svakog protivnika.
Kako samo fali Vuksanovic. Mislim, fali tu jos mnogo toga, ali u ovom trenutku on bi bas legao.
U košarkaškom klubu "Radnički KG", nekadašnjem vršačkom klubu „Svislajn Takovo“, kažu da su od ekipe B92 čuli da duguju preko 2,5 miliona dinara za ishranu svojih igrača. Prema rečima direktora kluba Ivana Grujina, to je obaveza grada, koji ovoj ekipi, jednoj od četiri najbolje u Srbiji, obezbeđuje još i besplatan prevoz i dvoranu za treninge.
http://sumadijapress.com/index-p62-ni10370-c62.html
Kako samo fali Vuksanovic. Mislim, fali tu jos mnogo toga, ali u ovom trenutku on bi bas legao.
Tu je. Trenira sa ekipom. Možda ga potpišu. Sa njim su prošle sezone povrede bile problem. Trebalo je da prekine karijeru, ali eto ako mu ponude neku kintu i ako bude zdrav možda se reaktivira.

To bi bilo sjajno, meni je on gotivan igrac.Cibona - Radnicki 88:82 (26:14, 21:22, 17:24, 24:22)Jeb ga. Dobro su se drzali do pred kraj, prvom trojkom Lija (1 od 11 :isuse: ) smanjili na 83-80, zatim cibona daje 2 bacanja, pa jedan za drugim trojku mase Stiven i Stojacic, a posle jednog pogodjenog bacanja Bogdanovica, i Cakarevic promasuje za 3Li 23 poena uz los sut. Jbt lik je uzao 23 suta, kao da je Kobe.Rakic 14pts, 12 u prvom pol, ostala 2 u poslednjim sekundama.Dzo 15ptsjbg, da su dobili bila bi dobra fora, usli bi u grupu ekipa sa 4/4

"Li je sve živo promašio, a svejedno je stigao do 23 poena. Ja drugog nemam. On nam je najbolji igrač i ja mu ništa ne zameram", rekao je posle meča trener Radničkog Miroslav Muta Nikolić
. Edited by Have_Fun
Jose Raul Capablanca
Tu je. Trenira sa ekipom. Možda ga potpišu. Sa njim su prošle sezone povrede bile problem. Trebalo je da prekine karijeru, ali eto ako mu ponude neku kintu i ako bude zdrav možda se reaktivira.
Čisto sumnjam, jedino ako mu je baš dosadno. Ni igrači koji su sada u timu ne dobijaju dinara, ne znam kako misle ovoga da nagovore da se vrati.

Kaže neka mlađarija što prati sport po KGu da dolazi neki Špica iz Superfunda na poziciju umesto Dragojlovića. Pogledah mu statistiku. Dobra je. Jedino što mu je tim poslednji u KSL.

Kaže neka mlađarija što prati sport po KGu da dolazi neki Špica iz Superfunda na poziciju umesto Dragojlovića. Pogledah mu statistiku. Dobra je. Jedino što mu je tim poslednji u KSL.
Gledao sam Novi Sad-Superfund, ne secam se da sam video nesto posebno. Na toj utakmici sam zapazio mladjeg Koprivicu, cini mi se da je taj momak opasan upgrade u odnosu na starijeg brata. Ali treba se ograditi, KLS nije bas neko merilo, igraci iz te lige u poslednje vreme uglavnom neslavno prolaze na visem nivou.
Ja sam ga gledao cini mi se protiv Sloge i cini mi se da ima stofa. Dosta je jak i dobro se snalazi pod kosem. Evo kako je igrao na koledzu:http://sports.espn.go.com/ncb/player/profile?playerId=31662