Jump to content

KK Radnicki

Have_Fun

Recommended Posts

Rece Robi sa sahovnicom :isuse:

Jos da se oslobodite kompleksa velikana Beograda i bog da vas vidi

Zašto ti smeta Robi? Mislim da si ga i pre mesec dva nešto spominjao.Što se tiče Radničkog nisam živ šta će nam Marjanović. Jedino da igra neku ulogu strašila kao svojevremeno Vraneš u Partizanu. Šteta je da krade minute Sajmonu.
  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Have_Fun

913

• Jozef K.

210

• Moća

134

• Joe D

110

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zašto ti smeta Robi? Mislim da si ga i pre mesec dva nešto spominjao.Što se tiče Radničkog nisam živ šta će nam Marjanović. Jedino da igra neku ulogu strašila kao svojevremeno Vraneš u Partizanu. Šteta je da krade minute Sajmonu.
pa ne može Sajmon da tera ovoliku minutažu sam. Rizikujemo da se povredi ili jednostavno premori i onda, jebaga, nemamo niti jednog centra - a čak smo i one koje liče na centre oterali.

Vidiš valjda da Muta najviše voli kada ima petorku i ne menja ništa dok ne mora. Ako treba igrala bi mu istih pet 40 minuta :) Ne vidim da bi Bobi trebalo da ima više od 10 minuta po utakmici.Kada li se vraća Birčević? Sa njim se dobija još jedan solidan igrač, koji bi malo odmorio Skota, ili ga vratio na trojku, a Bratić da odmori neke minute.

Moram da konstatujem da je Radnički sada tim za sam vrh. Marjanović taman treba da odradi 10-15 minuta i Simon će biti još bolji...Videćemo u februaru na turniru Kupa Srbije da li Radnički može do vrha...

Dejan Vidojević novi je predsednik Upravnog odbora košarkaškog kluba Radnički iz Kragujevca.Vidojević je rekao da je osnovni cilj ekipe u ovoj sezoni plasman među najboljih šest ekipa ABA lige i u finale u prvenstvu Srbije."Osnovni cilj u ovoj sezoni je da se obezbedi ulazak u šest najboljih u regionalnoj ligi i samim tim učešće u evropskim takmičenjima sledeće sezone. Naše želje su da dođemo do dva domaća finala. Onda je sve moguće i svakako postojaće nada da se ostvari istorijski uspeh", rekao je Vidojević.Upravni odbor Radničkog je na sednici izabrao za novog predsednika umesto Nebojše Divljana koji se iz ličnih razloga povuka sa funkcije.Posle dve godine učešća tima u regionalnoj ligi, Vidojević smatra da je u ovoj sezoni klub stekao finansijsku stabilnost da posluje odgovorno i da je spreman za značajnije sportske uspehe."Prošla sezona je protekla u finansijskoj i organizacionoj stabilizaciji kluba, tako da je u neku ruku izostao napredak u smislu boljeg sportskog rezultata. Ono što uvek ističemo je činjenica da imamo odgovorno poslovanje u svakom smislu".

Nisu rutinske, ali sigurne pobede protiv Cibone, pa sada Partizana. Ne izgleda ovo loše. Voleo bih da je tu Miletić umesto Bakića, još bi smo mogli da pojačamo odbranu.

Odlicno je bilo sinoc u Kragujevcu.Pre pocetka, uzivo izvodjenje Huka tribine, uz vokal Djordja Davida (kasnije su nastavili sa mini koncertom, tokom poluvremena)Tribine pune, ok navijanje.Radnicki krenuo stegnuto. U odbrani je bilo lose. Bilo je 24-14 za Partizan, i mislim da do tada, Radnicki nije odbranio ni jedan napad.Kasnije su se malo konsolidovali, pa je prva cetvrtina zavrsena sa -1.U nastavku, mnogo bolja igra, lepsa, leprsavija, uz dobru odbranu. Svi su se maksimalno borili. Bratic je bio odlican, Stiven i Pavkovic su se sprdali, Sajmon standardno dominira, uz 3 blokade. Skot je bio solidan. Daca se bacao kao macka po terenu :DRadnicki sa pocentih 1-6, do 8-7... Muto, jebo te Cankaja <_< Sad ide @Buducnost, Hemofarm, Lasko, Olimpija (moze 3/4)

Кристофер Лумумбо
Odlicno je bilo sinoc u Kragujevcu.Pre pocetka, uzivo izvodjenje Huka tribine, uz vokal Djordja Davida (kasnije su nastavili sa mini koncertom, tokom poluvremena)Tribine pune, ok navijanje.
:lol: :isuse:najiskrenije se nadam da ce radnicki da propadne. Edited by kojot
  • Create New...