Jump to content
Sign in to follow this  
Have_Fun

KK Radnicki

Recommended Posts

BarryWhite

Jel zna neko jel stvarno igra za 28k godisnje? Meni se cini da je to ipak malo obzirom da je u Madjarskoj verovatno imao vise.

cartman

Nesto je Muta pricao da postoje neki igraci koji u slucaju dobre ponude mogu da odu iz Radnickog...Pretpostavljam da je Lee jedan od njih,tako da mu ovo dodje kao prilika da digne sebi cenu i pokaze se plateznijim klubovima

Jozef K.

Sa sajta Arene

Zbog izmene vrenema odigravanja utakmica nismo u mogućnosti da prenosimo utakmicu Budućnost Radnički. Još nemamo potvrdu koju utakmicu NLB lige ćemo prenositi u terminu od 17h. čim dobijemo potvrdu bićete obavešteni.
Ne očekujem da Radnički nešto uradi dole, ali bi lepo bilo za provincijsku ekipu da je krenulo sa prenosima 4/4.

Teixeira
Sa sajta AreneNe očekujem da Radnički nešto uradi dole, ali bi lepo bilo za provincijsku ekipu da je krenulo sa prenosima 4/4.
ici ce zadar-nymburk umesto toga. shteta, slazem se. pogotovo shto ide na kecu...

Have_Fun
Četa trenera Miroslava-Mute Nikolića sa mnogo sreće doneal je bodove iz beogradskog „Pionira“, ali ne putuje sa velikim ambicijama u glavni grad Crne Gore.Budućnost je pokazala da nije naivan protivnik, a posebno je to osetio šampion Partizan.Kada se tome doda ono o čemu su već i vrapci čuli od trenera Nikolića, da je kragujevački tim skrpljen u poslednji čas i da je neuigran, onda je jasno da uloga favorita pripada Podgoričanima. - Ne putujemo sa belom zastavom, ali nije realno da budemo veliki optimisti. Možda i uspemo da učinimo nešto vise – ocenjuje Nikolić.Poznato je, naime, da je popularni Muta svestan činjenice da u igri njegovog tima škripi u odbrani i da su Kragujevčani ranjivi na kontranapad. Izjavio je i to da mu treba dve sedmice da uigra tim i da onda niko neće odneti bodove iz Kragujevca.Kako se to ne odnosi na večerašnji meč, protiv Budućnosti, jasno je da će Stiven Marković, Majkl Li i drugovi nastojati da što skuplje prodaju kožu. Ne bi imali ništa protiv ni protiv iznenađenja, kakva su u prošloj sezoni, ali u drugom sastavu, često priređivali.
Buducnost je jedina ekipa koja je oba puta lako dobila Radnicki prosle sezone.Uz nju, Partizan je takodje neporazen, ali se oba puta mucio u Jezeru. (Vuksanovic cini mi se promasio sut za pobedu) Edited by Have_Fun

Jozef K.

Radnički prema očekivanju u Podgorici. Prva četvrtina 32:17 za đetićeedit:41:17 and count

Edited by degenije

Feindouno

65-27 suncetijebemNatjerali su me da palim stream da vidim kako to izgleda.

Jozef K.

Što ne reče da ima stream, ja bih lokal-patriotski izdržao jebanje.69-31

Feindouno

Pa nema :DBar ne nadjoh, mislio sam da ce biti na BS-u ali oni daju Krku i Zvezdu kasnije a nema ni na RTCG sat.

Jozef K.

91-46 je trenutno, a ovi na Areni ne mogu da se sastave i sračunaju razliku :lol:

Feindouno

Carevi :Hail:U prvih 6 minuta druge cetvrtine nisu dali kos, hajlajt je svakako masenje 2 polaganja u kontri 2 na 0 :lol:

Jozef K.
Miroslav Nikolić, trener Radničkog: Čestitam ekipi Budućnosti na zasluženoj pobjedi. Mi smo sastavi tim tri dana pred start lige. Vara se svako ko misli da je ovo dobra ekipa, igrači više razmišljaju o inostranstvu. Mi nemamo para pa smo sa njima napravili takve ugovore da mogu da odu ako dobiju ponudu iz inostranstva. Budućnost je igrala agresivno, mi nemamo kvalitetnog plejmejkera da prenesu loptu, a Marković i Rakić to ne mogu, pa otuda i ovolika razlika.
Koja sisa.Budunost je imala 91:42 u 35. minutu.

Feindouno

Rekao bih da ce Muta uskoro pakovati kofere