Jump to content
Sign in to follow this  
Have_Fun

KK Radnicki

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо

petar denda puni radnicki angry.gifstiven markovic je izgubio utakmicu

Edited by kojot

Кристофер Лумумбо

jbg, kad nisu imali lovu da zadrze vukasina vukicu vucka aleksica.

Have_Fun
jbg, kad nisu imali lovu da zadrze vukasina vukicu vucka aleksica.
<_< Ne staj na muku kojote. Lepo rekoh da nikada necu prezaliti odlazak Vukasina :)Jbt, onaj Stiven je idiot. Rakic nikako da se poveze. Cakarevica su danas vrteli kako su stigli, pogotovo u prvom poluvremenu. Bilo da je cuvao igraca sa loptom ili bez nje. Dzo je car :DDragojlo malo malo pa trazi izmenu. Miletic dobar. Ala trci jbt :D Kidao se i u odbrani, skakao u napadu, fino odigrao. Stojacic onako, Svedja nije ni igrao. Lee :Hail: Na kraju je ispalo da 3 igraca uopste nisu ulazila na parket (ne znam zasto Danilo nije proveo bar neko vreme, i onako je Dragojlo crkavao a Dzo.. pa.. Dzo je Dzo :D ) + Svedjanin koji je odigrao 3 min, Stiven koji je pravio sranja + Rakic koji mu je alternativa. Na kraju nisu lose prosli :)Proslogodisnja ekipa Radnickog bi ove nacukala laganih 15 razlike.p.s. Cesi sutiraju kao ludi. 67% za 2. Ajde to sto pogadjaju, nego uvek bre pogode kada ne treba. Na minus 5 pogode prvo trojku, a zatim onaj Benda sabija sa kapice. Covek nista ne masi, ono mu je kao zicer. Ne secam se da me je skorije neki igrac onako nervirao :) Nissim je takodje dobar igrac, kao i Simmons. Interesantni su Cesi, mada ne mogu da procenim kakva je stvarna jacina ekipe, posto su igrali protiv Zvezde i za sada raspalog Radnickog.

Jose Raul Capablanca

Ne sećam se da sam gledao goru odbranu od ove Radničkog! I to odavno. Svaki element odbrane je bio katastrofalan, dozvolili ste protivniku 70% za dva poena, i što je još gore da vam daju 87 poena uz samo 13 bacanja i samo 4 trojke. Počeću da mislim da je Muta postao bolji stručnjak za individualni rad sa igračima, nego za vođenje ekipe. Ne shvatljivo mi je da čovek gleda 40 minuta kako ga Dendatm trpa, i kako debeli Džo i brzi Dragojlović ne mogu da stignu da mu pokriju šut, a da ne proba makar na dva minuta sa Danilom, koji je pojam brzine i pokretljivosti za svu trojicu.Morala se više pokušati zona, neka kombinovana odbrana, bilo šta. Ovako definitivno ne ide.

Have_Fun

Potpuno se slazem.Mada, Muta je dao intervju kako nije imao puno vremena da uklopi ekipu, i da mu je zao sto se pre svega nije radilo na odbrani i da ocekuje oko 4-5 kola da to sve izgleda bolje.Ali jbm mu, covek te puni na jedan isti nacin celu utakmicu, pa majku mu izmisli nesto, promeni mu cuvara, stani zonu, uklizaj mu u kolena, bilo sta. Valjda je isao na foru, jednom ce da promasi :DNi napad nije bas najbolje funkcionisao. Vidi se u kretnji kako kasne igraci. Bas par puta kada su menjali blokove da bi se Dzo uguzio ispod kosa, videlo se kako kasni ili lopta, ili igrac da istrci gde treba, ili Dzo. A Benda skoro celu 4/4 igra sa 4 licne greske, i ni jednom da ga izoluju i napadnu..

Moća

To sto se tice Mijatovica je Mutina stara boljka.Zaboravi tako igraca na klupi i kraj. Prosle godine pred kraj kada je Pantic igrao u odlicnoj formi odigra mu prve dve cetvrtine da 10-15 poena i onda u drugom poluvremenu ne udje ni sekundu.

Jozef K.

Drašković je nespreman i neozbiljan.Dok ga iole ne dovede u red neće ulaziti na parket. A ne znam zašto nije uveo Mijatovića, koji je igrao u Zagrebu.Najjači utisak da je ekipa apsolutno ne spremna. Po samom kvalitetu nije loša, ali nedostaje jedan pravi plej-razigravač, jer Stiven to nije.

Johann Gambolputty__of Ulm

Stiven nikada nije to ni bio, a tu su ga gurali svi živi mogući, od Šakote pa na dalje. A on je dvojka sa manjkom cm, tu se najbolje snalazi - jedino je Pešić znao kako da ga iskoristi.

BarryWhite
Stiven nikada nije to ni bio, a tu su ga gurali svi živi mogući, od Šakote pa na dalje. A on je dvojka sa manjkom cm, tu se najbolje snalazi - jedino je Pešić znao kako da ga iskoristi.
Upravo suprotno, Stiven je klasican plej a svi sem Pesica su ga gurali na dvojku. Ima odlican pregled igre i dobar je asistent, i u sutu je dobar jedino mu je odbrana problem gde bukvalno kao da ne postoji i cini mi se da svaki igrac moze da ga prodje u igri jedina na jedan.

Joe D
Potpuno tacno. Mozda cak i trojka, nema on kretnje za dvojku. Ali je iznenadjujuce dobar slasher za svoju visinu.A kao plej ume da prevede, doda prvom do sebe, i izgubi se. Sve drugo za njega je visa matematika sto se organizacije tice.

Have_Fun
Ako se ima u vidu šta je temperamentni trener Kragujevčana Miroslav Nikolić prognozirao pred početak ove sezone, moglo bi da se sutrašnji susret Crvene zvezde i Radničkog okarakteriše kao derbi. Naime, popularni Muta je svoj tim i „crveno-bele“ svrstao u glavne kandidate za borbu za opstanak.- Crvena zvezda ima mlad tim. Njeni igrači nemaju iskustva, ali mogu da iznenade. Mi nemamo pravo nikoga da potcenimo. Nismo imali vremena da se pripremimo kako treba, nismo uigrani i za sada je jedino Majkl Li na nivou. Moja je procena, biće ova utakmica na loptu – ističe Nikolić.Kragujevčane ohrabruje podatak da su, posle povreda, nešto spremniji Stiven Marković i Marko Čakarević.Na ruku im ide i to što imaju nešto iskusniju ekipu, kojoj je potrebno manje vremena da se uigra. Ali, da li će se to pokazati već sutra, u „Pioniru“, veliko je pitanje.

Кристофер Лумумбо

jbt, kako ste ga uopste pronasli? covek je svakom utrpao po 30 komada.

Jozef K.

Ponuđen je od menadžera uz prigodan dvd.Došao je iz mađarske lige. Tamo je imao 17ppg i 7rpg. Igrao je dve-tri utakmice u Splitu pre par godina i dobio je otkaz i negde u Francuskoj ili Begiji gde je imao težu povredu.