Jump to content

KK Radnicki

Have_Fun

Recommended Posts

• Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Have_Fun

913

• Jozef K.

210

• Moća

134

• Joe D

110

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jose Raul Capablanca

Dragojlović isto dosta lepo igra. Prvo je izbacio Kasuna zbog ličnih, sada par puta lepo ispratio bekove i realizovao dobre lopte.Radnički će ove godine igrati žestok over svaki put :D

Jose Raul Capablanca
Radnicki ima tek malo bolji tim od Zvezde
Samo mi reci, ako si gledao Zvezdu sinoć i Radnički danas, da imam isto mišljenje po tom pitanju? Edited by Jose Raul Capablanca

Gledao samo 3 minuta prve cetvrtine, a ne razumem formulaciju pitanja.I dalje mi se ne svidja roster radnickog, ali budemo videli kako ce to da izgleda na dalje. Bice da su uboli sa ovim Amerom, a to vec znacajno menja stvar. Za Zvezdu jos uvek ne znamo da li je ubola sa Amerom, nazalost.

Edited by Joe D
Jose Raul Capablanca
Gledao samo 3 minuta prve cetvrtine, a ne razumem formulaciju pitanja.I dalje mi se ne svidja roster radnickog, ali budemo videli kako ce to da izgleda na dalje. Bice da su uboli sa ovim Amerom, a to vec znacajno menja stvar. Za Zvezdu jos uvek ne znamo da li je ubola sa Amerom, nazalost.
Pa kako se čini nećemo ni saznati...Ali i sveukupno mnogo bolji utisak Radničkog, protiv u najmanju ruku jednako jakog protivnika. Edited by Jose Raul Capablanca

Ja sam manje vise zadovoljan.Mozda vise zadovoljan rezultatom nego igrom. Vidi se da su nespremni i neuigrani.Stiven odigrao samo 4min posto je lose poceo, mali Svedjanin nije ni uzimao neke suteve, Dragojlovic je mozda imao 3-4 treninga sa ekipom, odigrao je solidno tih 15tak minuta, namucio je Kasuna, napunio ga licnim greskama, Rakic i tako i tako, ja njega kad god vidim izgleda mi kao da mu je dusa u nosu :)Miletic je bio dobar, koristan, lici mi na one igrace koje bas i ne vidis na terenu a skupe 10-12poena i imaju finu ulogu.Cakarevic pokazao boljku iz pocetka prosle sezone kada je rano ulazio u problem sa faulovima, mnogo vise sam ocekivao od njega.Dzo se vise borio sa viskom kilograma nego sa protivnickim centrima :DStojacic pred kraj odigrao fino, zabio onu trojku.I za kraj Lee :Hail: Imao je promasene suteve za 2, ali je bas dobro odigrao..U sustini, ocekujem samo bolju igru kada kockice legnu i kada ih Muta malo uigra. Vazno je da dobijaju utakmice u "Jezeru", a sa strane ako cuknu nekoga, super. Sledeca je protiv Ceha, to ako dobiju bice fenomenalno, a zatim mislim da igraju protiv Zvezde u Beogradu (mrzelo me da gledam raspored) sto je mozda i najbitnija utakmica za obe ekipe.

I pored toga što je tim kragujevačkog Radničkog, s obzirom na to kakav je kvalitet protivnika u Jadranskoj ligi, sastavljen na neodgovarajući način, odnosno gotovo u poslednji čas, tako da o uigranosti nema ni govora, igrači tima iz grada na Lepenici optimisti su pred sutrašnji (sreda) susret sa češkim Nimburkom, koji je na programu u Sportskoj hali „Jezero“ (17,00).- Očekujem da odigramo dobro pred našom publikom, koja kako sam obavešten važi za šestog igrača ekipe. Za uspeh je neophodno da pokažemo izuzetnu borbenost, jer trener nije imao dovoljno vremena da postavi sve elemente igre kako bi hteo i kako će sigurno u toku prvenstva učiniti – kaže australijski reprezentativac, plejmejker Stiven Marković, koji se već predstavio Kragujevčanima kao veliko pojačanje.Vladislav Dragojlović bio je jedan od najboljih igrača Kragujevčana u Zagrebu, gde se Radnički dobro držao sve do pred kraj, i može da se konstatuje da se nije obrukao već pokazao da tim ima potencijal za ostvarenje, zaista, skromnih ambicija, a to je opstanak u ovoj regionalnoj ligi.- Ono što smo uspeli da saznamo o Niburku, posle njegove utakmice sa Zvezdom, jeste da je to tim sa više Amerikanaca, igra brzo i insistira na kontranapadu. I ja sam čuo da je kragujevačka košarkaška pubnlika predivna i verujem da ćemo na pravi način sda joj uzvratimo borbenošću i odgovornim odnosom. Nadam se pobedi – optimista je i Dragojlović.Trener Miroslav Nikolić imao je problema zbog povreda Stivena Markovića i Marka čakarevića, ali je njegov tim i pored tog hendikepa dobro odigrao u Zagrebu, pa se očekuje da će, iako protivnik nije nimalo lak, ovosezonski debi pred kragujevačkim navijačima biti uspešan.

Izveštaj sa utakmice u Zagrebu. Deo:

Trener Radničkog Miroslav Nikolić: Zagreb je brzo poveo, iz kontri, jer mi nismo igrali obranu kako treba. Kasnije, kada smo se počeli vraćati u obranu i to je izgledalo bolje. Na kraju zaslužena pobjeda Zagreba. Mi smo se tek neki dan uspjelu sakupiti, a ima i igrača koji mogu odmah otići ukoliko pronađu bolji angažman.
Grobari eto vam četvorke. Majkl Li.