Jump to content
Have_Fun

KK Radnicki

Recommended Posts

Joe D

Radnicki ima tek malo bolji tim od Zvezde(da Zvezda ima krstenog centra, ne bi bio bolji uopste), a za Krku i Siroki ne znam, morao bih da vidim kako izgledaju.Ne znam kako su sad ovi igraci koji su pojacali Radnicki postali igracine, da ih je Zvezda dovela kao osovinu tima verovatno bismo i dalje bili predmet sprdnje.

Jose Raul Capablanca
Radnicki ima tek malo bolji tim od Zvezde(da Zvezda ima krstenog centra, ne bi bio bolji uopste), a za Krku i Siroki ne znam, morao bih da vidim kako izgledaju.Ne znam kako su sad ovi igraci koji su pojacali Radnicki postali igracine, da ih je Zvezda dovela kao osovinu tima verovatno bismo i dalje bili predmet sprdnje.
Krka manje - više, ali Široki je raspad. Dve ogromne prednosti Radničkog su Muta i publika, tj. jak domaći teren. Koliko će ljudi biti na utakmicama Zvezde?Prošle godine su Radnički i Zvezda bili izjednačeni po pobedama, a uporedi sastave koliko je Zvezda bila jača po imenima. Pa samo Kešelj i Bjelica su vredeli kao 3 cela Radnička, a gde Videnov, Tadija, Tejlor...Zadar je oterao Grira a nije nikoga doveo, otišli i Stipčević, Perić, Pleisted, a "pojačanja" krajnje diskutabilna. Prvi centar Bilan sa 213 i 90kg. Edited by Jose Raul Capablanca

BarryWhite

Inace zanimljivo je da Radnicki nema igraca viseg od 206cm. Pritom ne treba zaboraviti ni kako su "skocni" Vukosavljevic i Dragojlovica :D . U pricnicpu jedino ovaj Lee moze da ih izvuce u tom segmentu...

Jose Raul Capablanca
Inace zanimljivo je da Radnicki nema igraca viseg od 206cm. Pritom ne treba zaboraviti ni kako su "skocni" Vukosavljevic i Dragojlovica :D . U pricnicpu jedino ovaj Lee moze da ih izvuce u tom segmentu...
To im je, kao i prošle godine najveći problem. Mada mislim da ne mogu Džo, Lee i Dragojlović da imaju lošiji skakački učinak nego prošlogodišnja centarska linija, gde je jedino Brkić imao kršten broj skokova, ali ništa specijalno. Dragojlović je za Pantića izuzetan skakač.Očekujem da ih Zagreb, sa sve Kasunom, Žorićem i Danijeslom, raznese u skoku u prvoj tekmi.

Joe D
Dragojlović je za Pantića izuzetan skakač.
:lol: Neko se slabo seca Dragojla iz Zvezde. Meni bi se licno prevrnuo stomak ako bih morao to beskorisno drvo da gledam u Zvezdi opet.

Jose Raul Capablanca
:lol: Neko se slabo seca Dragojla iz Zvezde. Meni bi se licno prevrnuo stomak ako bih morao to beskorisno drvo da gledam u Zvezdi opet.
A i to što kažeš, mada stvarno teško da je gori od Pantića. Gledao sam KKP-Radnički u Pioniru prošle godine, pa to je bila tuga, plakali smo od smeha Pantiću, i komentarisali kako odavno nismo videli centra sa lošijim skokom (Kikan se ne računa :lol ). Imao je na kraju 2-3 skokva koja su mu bukvalno upala u ruke, kad nikoga nije bilo okolo...

misko maric

Moje staračko sećanje kaže da je Džo Vukosavljević za domaće prilike jedan sasvim solidan centar. Valjda nema preko 150 kg...Što se Dragojla tiče, to je pola igrača. On u odbrani ne postoji, ali ta njegova zamlatasta igra 2 na 2 može itekako da se iskoristi. Nešto mislim, "naivni" Muta uopšte neće dati brdo poena iz nekih blokova i pik-end-rola

Have_Fun
Ekspedicija kragujevačkog Jadranskog, ili NLB, ligaša Radničkog otputovala je jutros, autobusom, u Zagreb na duel prvog kola ovog regionalnog takmičenja, sa istoimenom ekipom. Utakmica se igra sutra, u Dvorani „Trnsko“, a početak je zakazan za 17 sati. To je bio povod za razgovor sa Miroslavom Nikolićem, trenerom Radničkog.Gospodine Nikoliću, kakav će biti kvalitet NLB lige u novoj sezoni?- Procenjujem da je kvalitet lige u stagnaciji. Ali, ekipe su mnogo izjednačenije nego do sada, sa izuzetkom Zvezde i nas, na primer, koji ćemo da se borimo za opstanak. Po ulaganju za narednu sezonu naročito su odskočili hrvatski klubovi.Ko je favorit za osvajanje titule?- Ima više kandidata. Najviše se, očigledno, posebno finansijski, spremala zagrebačka Cedevita, tu su neizostavno Cibona i Partizan, a čini se da i Krka iz Novog Mesta ima visoke ambicije. Može da se umeša i neko peti, ali teško je da se prognozira ovog trenutka, dok se ne vidi šta su klubovi uradili u pripremnom periodu.Sa kakvim ambicijama ulazite u sezonu?- Cilj nam je opstanak. Dakle, da se izborimo za mogućnost da u našoj ligi ponovimo prošlogodišnji plasman i vratimo se na Jadran. Za nešto više nismo uspeli da obezbedimo finansije. Zakasnili smo sa formiranjem tima. Neki igrači su tek sad došli, tako da je borba za opstanak realnost.

Fins fleet
Kragujevac ima Mutu i grad iza sebe. Czv nema i to je osnovna razlika. Doduse, nemam pojma ko je taj vas i kakav je trener, videcemo.

Have_Fun
-17.00 Arenasport 1 -Košarka, NLB: Zagreb - Radnički, prenos
Bice veoma zajebano. Ocekujem razjebavanje sto se skokova tice, mada ne znam kakav je taj Amer. Edited by Have_Fun

Jose Raul Capablanca

Biće stream na BS-u

Have_Fun

Uvek se nasmejem kada vidim Dzoa :D

Кристофер Лумумбо

kewnula je tekmaza one koji ne prate mladje kateogrije - obratite paznju na sarica, klinca iz zagreba. ima 16 godina i veoma je talentovan.

Edited by kojot

Have_Fun

Hoce li se ikada iz napada vratiti u jebenu odbranu :isuse: Ubise ih kontrama