Jump to content
Have_Fun

KK Radnicki

Recommended Posts

Have_Fun

Pripala mi je velika cast da otvorim ovaj topic :)Radnicki u novu sezonu ulazi sa novim imenima, ali na zalost sa istim ambicijama kao i prosle, a to je opstanak u NLB-u.Ja sam se licno nadao da ce ove godine ekipa pokusati da napadne jedno od mesta u Evropi, medjutim, ocigledno je da para nema.Mnogi igraci su otisli, Aleksic, Urazmanov, Kotisevski, Brkic, Pantic, Vuksanovic itd. Od starosedalaca tu su Cakarevic, Rakic i Mijatovic.Dosli su neki novi momci i par stranaca koji ce pokusati da ostvare ono sto je Muta zacrtao.Pripreme su prosle kao su prosle, ekipa jos nije sasvim sklopljena, ali ne sumnjam da ce Muta uspeti da nalozi igrace da daju maximum na svakoj utakmici, narucito na svom terenu.

Da za sada rezimiramo tim Radničkog.bekovi: Stiven Marković (AUS), Stojačić(i), Miletić, Gadefoš (SWE), Rakić. Krilo Čakarević sa zamenom Maksimovićem. Četvorke: Majkl Li (USA), Mijatović i Drašković (MNE). Centar Džo Vukosavljević

Jozef K.

Danas pristigao Vladislav Dragojlović i odmah, posle podne potpisao za Radnički.Time je ekipa kompletirana.

Geo

Nisam bash najbolje pratio letosnja deshavanja ... Ko se na kraju otvorio za pare , grad ili neki tajkuni ?p.s. Po meni ova ekipa je jaca na papiru od proslogodisnje samo je problem sto su se dosta pojacali i ostali NLB timovi koji su bili u rangu Radnickog (recimo ekipe koje imaju ambicije da napadnu plasman za Uleb kup)

Edited by Geograf

Have_Fun

U jeeee, ko amare sam

Sad prosetah po carsiji i isto sam ovo cuo. Samo su mi dodali da se nesto dogovara i sa Dragojlovicem, a sa Jorovicem je kao sve zavrseno samo se ceka potpis. Verovatno potpis Lukoila :D
Salim se malo :)Po imenima, na papiru zaista izgleda fino. E sad da li ce se boriti kao igraci koji su nastupali prosle sezone, ostaje da vidimo.Degenije, ima li vesti o Kljajevicu? Ja se i dalje nadam da ce se mozda vratitiI jos jednom da ponovim pitanje na koje mi niko nije odgovorio, da li je Vuksanovic i zvanicno okacio patike o klin? Tako se prica, ali niko ne potvrdjuje

Jozef K.

Mislim da je Vuksanović zbog povreda okačio patike o klin. Ne znam zvanično, ali mi je logično. Baš ga muče, a ima 32-3 godine.Raspitaću se kod nekog od Crnogoraca, kada ih sretnem. Oni sve znaju šta se zbiva sa svakim njihovim zemljakom, počev od Željka V :)I definitvno ne znam ko je glavni sponzor ovog tima. Mislim da opet najviše povlači grad, ali i to mi nije jasno, jer se budžet maksimalno rastegao. KK je predviđena sredstva za ovu kalendarsku godinu odavno povukao i potrošio. Tu su Delta Generali, dugo se pregovaralo sa AIK Bankom ne znam šta je tu bilo. Ostalo su sitni sponzori.

misko maric

Ja samo da se upišem da poželim sreću Radničkom. Simpatičan klub. Muta je dobar trener, odličan za domaće uslove.

Hamlet Strašni

-1ако се Раднички спасе, то је 50% мање шанси за ккцз :(

Timmy

Pogresan rezon. Moras da gledas interes srbske kosarke, a ne klubski.

Jose Raul Capablanca

Radnički sa ovom ekipom ne sme da uđe uopšte u bilo kakvu priču o opstanku. Ekipa je jača nego prošle godine, Muta je tu, publika je tu, i mislim da bi cilj trebao da bude neki vrlo visok plasman.

April
Radnički sa ovom ekipom ne sme da uđe uopšte u bilo kakvu priču o opstanku. Ekipa je jača nego prošle godine, Muta je tu, publika je tu, i mislim da bi cilj trebao da bude neki vrlo visok plasman.
Apsolutno. Sa ovakvim rosterom, sa napaljenim Mutom i proslogodisnjim vajbom, oni su bolji od Hemofarma.

Joe D
Apsolutno. Sa ovakvim rosterom, sa napaljenim Mutom i proslogodisnjim vajbom, oni su bolji od Hemofarma.
Ne preteruj.I ne vidim zasto im je roster tako dobar. Dzo, Dragojlo, Stiven? Ne precenjujte te igrace. Mozda nece biti poslednji, ali u 4 poslednje ekipe verovatno. Edited by Joe D

Timmy

I ja mislim da Radnicki ne treba da odustane od borbe za 7. mesto. Ne kazem da je to realno, ali u ovoj ligi moze da se nadje 7 timova koji bi bili plasirani iza njih na kraju sezone.. lopta je okrugla, sezona duga i ostala sranja..

Jose Raul Capablanca
I ne vidim zasto im je roster tako dobar. Dzo, Dragojlo, Stiven? Ne precenjujte te igrace. Mozda nece biti poslednji, ali u 4 poslednje ekipe verovatno.
Po meni mnogo bolji tim od Zvezde, Krke, Širokog, ako budu imali igru definitivno su u rangu Budućnosti i Zadra recimo.