Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Evo ja da izvadim stvari, setih se jednog iznimno glupog od pre 100 godina.

 

Ide zeka sumom i naidje na mazgu. "Ko si ti?" "Ja sam mazga" "A sta je to mazga?" "Pa to znaci da mi je mama magarica a tata konj"

 

Ide zeka dalje i naidje na vucjaka. "Ko si ti?" "Ja sam vucjak" "A sta to znaci" "Pa to znaci da mi je mama pas a tata vuk"

 

Ide dalje i naidje na muvu. "Ko si ti?" "Ja sam konjska muva" "...Aj ne seri"

  • +1 3
  • Haha 6
Link to comment

Bila je ona serija starih viceva:

 

Zašto se svaki dobar vic oseća kao da je indijanac?

 

Spoiler

Pitaj Kauboja...

 

Kako se zove mesto puno dobrih viceva?

 

Spoiler

Senat u Starom Rimu...

 

Šta svaki dobar vic želi da bude?

 

Spoiler

Član pretorijanske garde...

 

Koja je razlika između krave i dobrog vica?

 

Spoiler

Nikakva, sudeći po onome koji ih tera u krdu...

 

Itd...

  • +1 1
Link to comment

Bio jedan covek i drzao kafic gde su svakog petka dolazili stand-up komicari. Jednog petka gostovao je komicar po imenu Ajant23. Nakon te veceri, vlasnik kafica je morao da zatvori kafic i posle toga se propio. Zena mu se kazu preudala, deca svud po svetu razbezala

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, shimpr said:

Bio jedan covek i drzao kafic gde su svakog petka dolazili stand-up komicari. Jednog petka gostovao je komicar po imenu Ajant23. Nakon te veceri, vlasnik kafica je morao da zatvori kafic i posle toga se propio. Zena mu se kazu preudala, deca svud po svetu razbezala

 

I dalje je krivio majmuna od oca, koji ga je takvog stvorio u toj jednoj jedinoj pozi reči u nizu. Ali, kao kroz pukotinu, svetlost probi tarabu zatvorene kafane jednog dana i kroz polupraznih nula tri od stakla u dugine boje mu se rasu po čelu. Jednog dana ga ljubav poče voditi u prošlosti. Oslobodi se od posledica nelikvidnosti zbog Ajantovih nepopularnih šala. Susretnu se sa ocem majmunom od jedne poze reči u nizu i dođe red na njih ko dve šine jakih od milog humorističko propagandnog programa i pravog angažovanog stendapa i tada shvati da je srećan što mu majmun nikada nije jebao majku koja je bila samo materijalni transfer neprijatnosti, i mišlju uspede da prozre ženu koja ga je ostavila i razbežalu decu kao opsene raštrkane po obroncima fokusa pribranog pogleda, kao kapi duha koje jednom pokuša da izobliči varljiva sila teže i dođe Era Vodolije: onaj gutljaj savršeni kao savršen dim od cigarete nakon koga nastavi da pije i puši kao i obično, ali ovoga puta dovoljno potkovan kapitalom i društveno moćan da enterijer kafane uredi u skladu sa uobičajeno jadnom koliko i lažnom predstavom o balkanskoj provinciji i organizovanjem sedenja kao na svadbi na levo i desno od mlade i mladoženje...

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

"Today a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves."

 

Bill Hicks

 

"Everytime I hear the slow part of Opiate I imagine the sky breaking away into vortex and all lost souls floatong into the air"

 

I meni :happy:

Link to comment

Okupilo se 1000 najdosadnijih ljudi na planeti da se takmice ko je najdosadniji na planeti. Kako ko ispadne, tako mora da napusti prostoriju. Ajant23 na kraju takmicenja pomisli u sebi - svi odose, a ja osta

  • Haha 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...