Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

bio juče u komšiluku i domaćin mi ispriča:

 

došao električar pa popravi nešto. sačekala ga zna se već kakva domaćica u kućnoj haljini. malkice otkopčanoj. odradio čovek posao reče da je cena 50€ za rad. ova otkopča jedno dugme pa pita jel'može neki dogovor. on odbi, ponovi se to još dva puta sa otkopčavanjem. na kraju, dobi 50€ i pravo u bircuz. tresne 50€ na šank.

- daj pivo za sve pare.

- čoveče znaš li kol'ko je to piva

- neka, kad ne može da yebe, nek piša.

 

ja se kiselo nasmejao, zna komšija da sam električar a cirkam drugo pivo. a i u godinama sam. podjebavao na sitno.

  • +1 4
  • Haha 5
Link to comment
bio juče u komšiluku i domaćin mi ispriča:
 
došao električar pa popravi nešto. sačekala ga zna se već kakva domaćica u kućnoj haljini. malkice otkopčanoj. odradio čovek posao reče da je cena 50€ za rad. ova otkopča jedno dugme pa pita jel'može neki dogovor. on odbi, ponovi se to još dva puta sa otkopčavanjem. na kraju, dobi 50€ i pravo u bircuz. tresne 50€ na šank.
- daj pivo za sve pare.
- čoveče znaš li kol'ko je to piva
- neka, kad ne može da yebe, nek piša.
 
ja se kiselo nasmejao, zna komšija da sam električar a cirkam drugo pivo. a i u godinama sam. podjebavao na sitno.
Ma pusti komšiju, kakva je komšinica? :fantom:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Just now, djordje geprat said:

mo'š misliti kakva je izraubovana seljanka.

 

Eh, nekad se za ovakve mizogine i provincijalno sovinisticke (valjda se ovako kaze) doskocice banovalo...Srecom, ta su vremena sad iza nas 

 

Spoiler

:D

 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, SNARC said:

 

Eh, nekad se za ovakve mizogine i provincijalno sovinisticke (valjda se ovako kaze) doskocice banovalo...Srecom, ta su vremena sad iza nas 

 

  Reveal hidden contents

:D

 

na žalost, tako je. sve izgledaju bar 10 godina starije. kuć, ako kuće, bašta, ako sapne i na njivu. kad uđem sede i ćute. jedino kad odem negde sa ženom ima nekog razgovora. nije doskočica, čista zbilja.  zato i malo izbijam sa placa.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

društveni život uz pićence, kupovina provijanta,pomoć u popravci, moba........


“Ajde mala pomogni kolezi, 

kad s’umoriš slobodno prilezi…”

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...