Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

9 minutes ago, Milošica said:

Bile dve drugarice, Tina i Nina, i vozile su kola. Tačnije jedna od njih dve je vozila, ne znam koja. 

U jednom trenutku, policija primeti da su jako prekoračile brzinu i samo čuješ: tinuuu ninuuu

 

 

 

  • Haha 3
Link to comment

https://www.vetarkojisapuce.com/virtuelni-ratnici/

Ovim klincima, što su naloženi da idu u vojsku, rat, oslobađaju Tokio od okupatora i vraćaju ga među srpske zemlje, da objasni neko, da se uniforma, šlem i čizme nose i po ovakvom vremenu, jer…neprijatelj nije otišao na more!

Da nema aplikacija za rashlađivanje beretke, nema klima uređaj u spavaoni, nema tuširanja do kraja dana i da obuka nema veze sa vremenskim uslovima.

Još kad ih posle buđavog doručka, neki nadrkani kapetan, koji je sinoć saznao da mu ženu odvaljuje Ljubiša iz Marinkove Bare, povede na poligon, pa im iscedi tetovažu i DNK kroz razne vežbice u trku, skoku, zaleganju i pucaju u nešto ništa, dok on sedi u hladovini i cedi mitisere, što bi vi mladi rekli OMG!

Posle obuke, ne ideš pod tuš, nego čistiš pušku baticeeee! Ceo dan smrdiš kao turšija, ušmuro si se međnoge a nema mame da ti stavi puder!

Gledaš oko sebe i vidiš da su te zaj*bali kao vola u mesnoj industriji i da sve to oko tebe, nema ama baš nikakve veze sa onim što si video u američkim filmovima i video igricama.

Ništa ja, samo da ne bude posle, jao ujela me neka buba, poiskakale mi neke čia bobice po bulji, a ovde u šumi nema wi fi, pa ne mogu na Google da vidim šta je to i kako se leči! Viču na mene svi, puška puca preglasno i trza u ramenu mnogo jače nego džoistik. Hrana ima ukus i miris pokislog kartona i uopšte je ne sprema kuvar, nego Rajko vozač, sanjam pica parče svako veče. Mama, ovde Sunce izlazi mnogo ranije nego kući!
Mama dođi po mene ODMA!

P.S. upali klimu u kolima

Objasnite im, čisto onako, da ne očekuju Tik Tok, pa dožive šok .
Aj sad, do daljnjeg VOLJNO !
Tj dok ne zaladi malko, posle ćemo opet u rat.



  • +1 5
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam jel bilo.

 

Dođe tip kod urologa, ovaj ga pogleda i kaže - morate da prestanete da masturbirate. Tip kao - zašto? Kaže doktor - da mogu da vas pregledam

  • +1 5
  • Haha 4
Link to comment
On 15.8.2021. at 22:57, ZokiAsov said:

Jedan starac, donese svoj stari mobilni telefon u servis. Posle dva dana dodje po njega i radnik ga pita: Gospodine zasto ste nam doneli telefon kada nije u kvaru?

Starac mu drhtavim, jedva cujnim glasom odgovori: popusis mi karu!

Ima i onaj iz Amerike kao negde, sretne Srbin neku ribu, ona ga pita - where are you from. - from Serbia, kaže lik. That's awesome - kaze ona. - Na kurcu te nosam

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...