Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Na sahrani ispadne venac sa traktora i jedan od komšija podigne da ga vrati, a drugi komentariše:"Milorade, uhvatio si bidermajer"

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока

Link to comment
33 minutes ago, spaske said:

Na sahrani ispadne venac sa traktora i jedan od komšija podigne da ga vrati, a drugi komentariše:"Milorade, uhvatio si bidermajer"

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 

:lolol:

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

 

Šaban Šaulić stigao na nebo, pustili ga u raj.

 

Otvara vrata, kad ono, bar, šank, a za šankom Majkl Džekson.

 

Majkle, Majkle, daj natoči nešto, umreh od žeđi ...

 

Bi Li Džin ?

Link to comment

Gostovali Ivica Kralj i Ilija Stolica kod Predraga Strajnića. Kad su ušli u studio, Strajnić primeti da nedostaje jedna stolica za gosta i viknu režiji "Pronađite mi stolicu". Stolica reče "Ne morate da me tražite, tu sam". Kralj se nasmeja i reče mu "Ti si kralj", a Stolica uzvrati "Ne, ti si Kralj".

Link to comment

Evo jedan glup ali odlican :fantom:

 

Nikada neću zaboraviti kada su mi roditelji za rodjendan doneli helikopter na daljinski!

Skočio sam od sreće! Poljubio roditelje i istrčao napolje da se igram! Jurcao sam sa daljinskim u ruci, dok je helikopter gordo leteo u vazduhu! Vikao sam, skakao, smejao se… Još uvek pamtim tu sreću, tu radost!

A kad sam se naigrao, ušao sam u kuću, spustio moj helikopter, a onda ga pažljivo obrisao krpicom i stavio na sto.

Mama i tata nisu očekivali od mene da se tako pažljivo odnosim prema poklonu i to ih je činilo još srećnijim!

 

A kada su roditelji izašli na terasu, na svež vazduh, prišla mi je supruga i šapnula na uvo:

 

“Jebeš mi mater ako si ti normalan!”

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...