Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

"Mujo i Haso, doktori filozofije iz Sarajeva, došli su na Sajam nauke u Beograd. Pozivnice im je poslala Plavuša koja je radila na štandu o najnovijim dostignućima u razbijanju atoma na kvarkove. U Beograd su stigli avionom JATA bez kašnjenja.

Seli su u taksi čiji je taksimetar bio na nuli kada su krenuli. Pola taksija delili su sa jednim Piroćancem koji se vraćao sa donatorske večeri i on ih je častio vožnju.

Prošli su pored Pravnog fakulteta na kojem nije studirao nijedan Crnogorac. Jer su svi rešili da rade a ne da studiraju.

Kada su izašli na Bulevar Nekog Poštenog Građanina umalo da zgaze jednog Lalu koji je trčao i jeo integralne kifle i pio šejk za mršavljenje.

U obližnjem Zoo-vrtu meda i zeka su imali zatvor.

Izlazeći iz taksija ispao im je novčanik ali ga je jedan političar našao i vratio im ga odmah.

Na ulazu u Sajam videli su mnogo policajaca koji su čitali knjigu „Euklidova geometrija“.

Mali Perica nije stigao na Sajam nauke jer je kao đak generacije dobio nagradno putovanje u zemlju po izboru. Izabrao je Libiju da se odmori u miru.

Jedan pop je došao vozeći fiću.

Parkirao ga je ispred mercedesa jednog Roma kojem su šoferšajbnu prala dva srpska dečaka.

Ispred Sajma je ostao Čak Noris. Nije ništa mogao, nije nikog tukao i nije imao seks."

Link to comment

:puke:

u tvom postu provejava stereotip o glupim bosancima koji nisu u stanju da sami organizuju sajam nauke nego na isti moraju dolaziti u beograd

prijavljen si moderaciji jer takvim gadostima nije mesto na ovom forumu

Link to comment

Ovo je topik o vicevima, ja pricam o vicevima, prijavite moderaciji ako smatrate da krsim pravila, u odricnom odjeb u troskocima od mene molim

 

Meni je više delovao kao topik na kome se pišu vicevi a ne o vicevima. O vicevima bi bilo smislenije da bude na "Društvu".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...