Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

pa nije mi smešno kad neko ženu nazove mesom pa čak ni ako je to severina vučković, makar i u vicu.

if that makes me sajberka, so be it.

Link to comment

Seve je kvalitetan komad mesa i to je kompliment. Sigurno necu tako zvati ruzne zene ili one koje nemaju dobru figuru. Svakoj po zasluzi!

Link to comment

Za bajato meso ili skupljača bakra?

 

Ako je ovo drugo, nije frka, Keba nije Ciganin tako da nije uvredljivo.

Keba i Dzej bili nominovani za nekakvi zlatni kombajn i Keba osvojio. Dzej mu cestitao sa - bitno je da nagrada ide u ciganske ruke. Ovaj se smrtno uvrijedio! :( Edited by MiddleClass
Link to comment

Zašto bi vicevi imali imunitet "na ovom forumu", da ne sme da se kaže kad je neki sranje?

 

Nije dovoljna samo nekorektnost, mora da ima još nešto. Neko je bilo zaludan pa je definisao, verovatno vasilije. Mora da ima neki štos, neki preokret, da bi bilo smešno. Silovanje stereotipa koje je samo sebi svrha nije nikakav štos

Link to comment

Seve je kvalitetan komad mesa i to je kompliment. Sigurno necu tako zvati ruzne zene ili one koje nemaju dobru figuru. Svakoj po zasluzi!

+1

krtina bajo.

Link to comment

Zašto bi vicevi imali imunitet "na ovom forumu", da ne sme da se kaže kad je neki sranje?

 

 

nije to pametno, nikada ne možeš da znaš odakle je vic, svako kaže što sam čuo dobar vic, a skoro niko nikad e smislio sam dobar vic, što znači da su vicevi vanzemaljskog porekla, a sa njima se nije zajebavati

 

btw stereotip je važan deo vica

Link to comment

pa dobro, prihvatiću da ćeš me zvati sajberkom jer se gadim na seksističke i rasističke viceve kao što ćeš ti prihvatiti da te smatram prostačinom jer su ti seksizam i rasizam smešni.

pa nije mi smešno kad neko ženu nazove mesom pa čak ni ako je to severina vučković, makar i u vicu.

if that makes me sajberka, so be it.

A sta bilo koga na forumu briga koga ti smatras prostacinom, ili sta tebi nije smesno? Mislim, mozes da pises to "nije smesno" koliko hoces, ali ne znam sta mislis da ces time postici?
Link to comment

Zašto bi vicevi imali imunitet "na ovom forumu", da ne sme da se kaže kad je neki sranje?

 

Nije dovoljna samo nekorektnost, mora da ima još nešto. Neko je bilo zaludan pa je definisao, verovatno vasilije. Mora da ima neki štos, neki preokret, da bi bilo smešno. Silovanje stereotipa koje je samo sebi svrha nije nikakav štos

 

neš jebat

Link to comment

Ovo je topik o vicevima, ja pricam o vicevima, prijavite moderaciji ako smatrate da krsim pravila, u odricnom odjeb u troskocima od mene molim

Edited by belch
Link to comment

A sta bilo koga na forumu briga koga ti smatras prostacinom, ili sta tebi nije smesno? Mislim, mozes da pises to "nije smesno" koliko hoces, ali ne znam sta mislis da ces time postici?

 

A evo ga i staaaari forumski revolucionar, uvek spreman da odbrani vecinu od pomahnitale manjine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...