Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

@ MejdejMnogo primas k'srcu neke stvari. Posebno treba da te zabole za forumsku kritiku, iz mog ugla opravdanu, iz tvog ne. Da ti navodim konkretne nikove stvarno necu, ukazah ti ( mrzim ovu rec ) onom porukom da kritikujes nesto cega si i sama ponekad deo, a imala si priliku da ko Sejn posle pobede odjases u zalazak sunca. Kauboj ( taj covek stuca kol'ko ga pominjem ) je naveden ne kao primer za deo tvoje ekipe, nego kao forumski don Kihot koji se stalno bori sa vetrenjacama ekipama. No hard feelings sto bi rekli.@ Ostali, vidim da vas ima dovoljno za sutku, napustam sa'ranu
pa dobro, ja bih da raščlanim tu kritiku, a ne da je iznosite u stilu "kurir javlja".
Link to comment
@ MejdejMnogo primas k'srcu neke stvari. Posebno treba da te zabole za forumsku kritiku, iz mog ugla opravdanu, iz tvog ne. Da ti navodim konkretne nikove stvarno necu, ukazah ti ( mrzim ovu rec ) onom porukom da kritikujes nesto cega si i sama ponekad deo, a imala si priliku da ko Sejn posle pobede odjases u zalazak sunca. Kauboj ( taj covek stuca kol'ko ga pominjem ) je naveden ne kao primer za deo tvoje ekipe, nego kao forumski don Kihot koji se stalno bori sa vetrenjacama ekipama. No hard feelings sto bi rekli.@ Ostali, vidim da vas ima dovoljno za sutku, napustam sa'ranu
Jesi li posle ovog pravednickog izliva odjahao u sumrak ko Sejn?
Link to comment
povod je bila tvoja i milogledova reakcija danas. moj post sa pominjanjem ekipa je išao odmah posle.ali dobro, reče ti da ste već imali tu raspravu pa to valjda opravdava takvu reakciju.što se tiče naknadne pameti, oh, jako mi je žao što sam se sad javila na temi. :(
nemam pojma kako si povezala svoj post i sebe sa mojom salom upucenom iskljucivo Milogledu. reakcija na tvoj post je bila 0.
Link to comment
što se tiče naknadne pameti, oh, jako mi je žao što sam se sad javila na temi. :(
Pa dobro sad, sta je tu je -_- Ocigledno ovu pricu treba vrteti periodicno ne bi li nekima doslo do malih sivih
Link to comment
Pa dobro sad, sta je tu je -_-Ocigledno ovu pricu treba vrteti periodicno ne bi li nekima doslo do malih sivih
+1Kao i sve u životu što hoćeš da postigneš, ni ovo se ne može raditi polovično. Ljudi misle da je dovoljno odvojiti nekoliko sati ukazivanja dnevno. Nije.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...