Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Sretnu se Mujo i Haso za vreme rata u Bosni.- Haso, cujes li se s Fatom? Sta je s njom?- Eno je, zivi u Sarajevu.- A puca li se u Sarajevu?- Ma puca se, puca, kurva!
Prvih petnaest sekundi.
Link to comment
a.sad ćemo po starom dobrom običaju da se šalikamo u granicama ekipice™ jer nas to bodri da smo ispravni kad se sprdamo sa romskom decom.
Iako donekle imas point u celoj cigovic prici, moram da udarim jedan lol :lol: kad vidim da ti kukas na ekiparenje, posto obicno cekas da se skupi kriticna masa pa da mozes da vices iz guzve.... :fantom:
Link to comment
Tebi ovo nije smesno? :(
jeste malo, al' me kolje sto puno ocekujem od tebe :(
a.sad ćemo po starom dobrom običaju da se šalikamo u granicama ekipice™ jer nas to bodri da smo ispravni kad se sprdamo sa romskom decom.
b.najbolje da posle tvoje citanke zamre sala. prevrnuo se taj tvoj bitan post ovde vec milion puta. Edited by Lancia
Link to comment
Рат у Босни, Сарејево. У џамији много људи, мрмљање, молитва... Изненада, кроз кров џамије улети Фата сва увезана у неке зарђале ланце. Народ скочи, брзо је ослободи и тако угрувану и некако подигне на ноге. Приђе јој хоџа, ухвати је за рамена: "Окле ти, Фато, је л' из ћетнићког затвора?", а Фата одговара: "Не, болан, већ са ринг'шпила у Хаџ'ћима".
:lolol:
Link to comment
koja je to moja ekipa?
Uh jebe me telefon...guta mi postove. Feel free da zamislis odgovor u kome ja tri recenice naricem sa neke moralno kaubojske pozicije, pa idu tri recenice loseg tm saljenja.
Link to comment

Ovo su

Iako donekle imas point u celoj cigovic prici, moram da udarim jedan lol :lol: kad vidim da ti kukas na ekiparenje, posto obicno cekas da se skupi kriticna masa pa da mozes da vices iz guzve.... :fantom:
:lol:Inače, dobar način da jedan forum postane govno jeste da se ljudi žale na viceve na istom. JEBENI VICEVI. I ovo nije Stormfront, tako da oni kojima se neki vic ne dopada, najbolja stvar koju mogu da urade za sebe i za druge je da ga ignorišu i da ne komentarišu. Unapred hvala na razumevanju.
Link to comment
Uh jebe me telefon...guta mi postove. Feel free da zamislis odgovor u kome ja tri recenice naricem sa neke moralno kaubojske pozicije, pa idu tri recenice loseg tm saljenja.
Ne razumem, najstvarnije. Daj mi imena, tj nikove.Meni nije Kauboj ekipa, a nije ni šaljiva družina.
Link to comment

Jao Mejdej, nisu bitna imena, nismo deca. Ali uvek postoji jedan pattern kod tebe. Kada te neko (sa razlogom) napuši, ti prvo sačekaš da se pojave vitezovi™ koji te uvek brane, pa tek kada izbije fajt, ti se naknadno javiš da, eto, kažeš šta imaš. I pozdravljam što si se sada javila pre nego što je izbio pravi fajt, korak napred.

Link to comment
Ne razumem, najstvarnije. Daj mi imena, tj nikove.Meni nije Kauboj ekipa, a nije ni šaljiva družina.
Bata, Vasa, tri debela druga...ko da to niko ne zna a i ti sama. hiljadu puta si 'zloupotrebila' forum u privatne svrhe i saljenja kao i ja i mnogi drugi i u cemu je problem? neko ti naturao to na nos? ne preteruj.
Link to comment
Ovo su :lol:Inače, dobar način da jedan forum postane govno jeste da se ljudi žale na viceve na istom. JEBENI VICEVI. I ovo nije Stormfront, tako da oni kojima se neki vic ne dopada, najbolja stvar koju mogu da urade za sebe i za druge je da ga ignorišu i da ne komentarišu. Unapred hvala na razumevanju.
Hajde i ti pomozi Aleksandru i izađi sa imenima. Ko je to moja ekipa? I navedite mi neke primere kada ja čekam da skupi kritična masa.Čak me i zvezdaška ekipa prozivala kako ja imam neke đuvegije da me štite, samo što to još niko nije video na ovom forumu.I nema te osobe s kojom se nisam forumski pokačila, od još one stare moderacije, preko forumskih vedeta do mojih RL drugara.Što se tiče viceva, živo se meni jebe kako se drugi ljudi zabavljaju, ali kad već svako može da iznosi mišljenje o svemu, mogu i ja da se osvrnem na principe koji se ovde zastupaju i da kažem da to nije nikakav anti-pc, već nešto mnogo gore. Edited by MayDay
Link to comment
Jao Mejdej, nisu bitna imena, nismo deca. Ali uvek postoji jedan pattern kod tebe. Kada te neko (sa razlogom) napuši, ti prvo sačekaš da se pojave vitezovi™ koji te uvek brane, pa tek kada izbije fajt, ti se naknadno javiš da, eto, kažeš šta imaš. I pozdravljam što si se sada javila pre nego što je izbio pravi fajt, korak napred.
Ih fajt o ciganskim vicevima bio ovde prosle godine da si ti ziv i zdrav. Al super je ta naknadna pamet, da... ^_^
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...