Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Neko kuca na vrata:- Dobar dan, ja sam od Jehovinih svedoka, želeo bih da razgovaram s vama.- Izvolite uđite, sedite. O čemu želite razgovarati?- 'bem li ga, ne znam, nikad nisam stigao ovako daleko...

Link to comment

Držao neki čovek cirkus i u početku mu išlo dobro, ali kasnije ljudima dosadile jedne te iste tačke. I tako cirkus bankrotira. Pakuje se gazda i taman da rasklopi šator, prilazi mu Ciga i kaže:• Jao, ja imam nešto što će ti spasiti biznis!• Ma idi bre, Cigo...• Ne, stvarno, ovo moraš da vidiš!Ode Ciga negde i ubrzo se vrati sa psom, mačkom i gitarom.• Joj, Cigo, pa ja sam ovde držao slonove, majmune, tigrove i propao mi posao, misliš da taj ofucani ker i mršava mačka mogu nešto?• Gledaj ovo - reče Ciga, lupi dlanom o dlan i pas uze gitaru i poče da svira, a mačka da peva.Gazda cirkusa ostao zaprepašćen. Sklopi on posao s Cigom i uvede ovo kao novu tačku. I zaista, posao procvetao, počeli ljudi iz celog sveta da dolaze da vide to čudo. Posle nekoliko godina, ova dvojica se silno obogatili i leže na nekoj plaži na Havajima. Kaže gazda Cigi:• Jao, Cigo, stvarno si me spasao. Ali molim te, reci mi u čemu je fora, sigurno ima neka caka, nemoguće je da pas svira, a mačka peva. Sigurno ima neki trik. Odaj mi, molim te, ne mogu da spavam od znatiželje!• Pa, jeste, u pravu si - kaže mu Ciga - postoji trik. Zaista je nemoguće da ker svira, a mačka peva.• I šta je onda istina?• Pa, ker i svira i peva,a mačka pojma nema, samo otvara usta!

Edited by funk soul sister
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...