Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Otiso srbenda u inostranstvo, pa krenuo da prica vic:-Ulazi Jevrejin u kafanu...I odmah krenu da ga ucutkuju-Cekaj, ne moze tako!-Sta, zar vi vasim Jevrejima ne dozvoljavate ulaz u kafane??? Rasisti!

Link to comment
Pita mali Bosanac mamu:- Mama, mama, kako ovaj kompjuter zna moje ime?- Ne znam Admine, matere mi!
kakva čistunska verzija odličnog vica...Pita mali Bosanac, usvojeno ciganče, mamu lezbejku:- Mama, mama, kako ovaj kompjuter zna moje ime?- Ne znam Admine, to govno kinesko je tvoj kretenski otac kupio. Idi pitaj nju.
Link to comment
Pošalji i Princezi :)
:mellow:Poslednjih par strana odise neopisivom jadnoscu, gluposcu i jeftinocom.Sta znam, ako je na racun nekog ko je i u redovnim okolnostima osudjen na tragikomican zivot - za mene to nije kvalitetan humor.
Link to comment
:mellow:Poslednjih par strana odise neopisivom jadnoscu, gluposcu i jeftinocom.Sta znam, ako je na racun nekog ko je i u redovnim okolnostima osudjen na tragikomican zivot - za mene to nije kvalitetan humor.
Za kvalitetan humor preporucujem kratke price Jaroslava Haseka, Marka Tvena, ili cak Efraima Kisona.A kad je izbor smejati se ili plakati, biram smeh. Ostali, kako ko oce.
Link to comment
Za kvalitetan humor preporucujem kratke price Jaroslava Haseka, Marka Tvena, ili cak Efraima Kisona.A kad je izbor smejati se ili plakati, biram smeh. Ostali, kako ko oce.
Nisam zelela da inputiram da si od onih sto nisu nikad uzeli knjigu u ruke, ako je tako shvaceno.Ko te uopste stavlja pred taj izbor? Niko te ne tera da places ni da sazaljevas al jadno mi je prosto sprdati se s nekim ko je tako laka meta, a samim tim i nesmesno.
Link to comment
Nisam zelela da inputiram da si od onih sto nisu nikad uzeli knjigu u ruke, ako je tako shvaceno.Ko te uopste stavlja pred taj izbor? Niko te ne tera da places ni da sazaljevas al jadno mi je prosto sprdati se s nekim ko je tako laka meta, a samim tim i nesmesno.
Nije tako shvaceno, nego stvarno preporucujem iste :)A sa moralnog stanovista, ne vidim sta je tu jadno. Vicevi su jedan veliki bastion protiv stereotipa i predrasuda, jer nam skrecu paznju na iste i daju priliku da se preispitamo. (ode topic na filozofiju...)
Link to comment
Nije tako shvaceno, nego stvarno preporucujem iste :)
ok.. hvala :unsure:
A sa moralnog stanovista, ne vidim sta je tu jadno. Vicevi su jedan veliki bastion protiv stereotipa i predrasuda, jer nam skrecu paznju na iste i daju priliku da se preispitamo. (ode topic na filozofiju...)
da da...duboka filozofija. mozes tako i nekom da opsujes sestru iz cista mira, ko zna do kakvih zakljucaka ce te ta katarza dovesti
Link to comment
ok.. hvala :unsure:da da...duboka filozofija. mozes tako i nekom da opsujes sestru iz cista mira, ko zna do kakvih zakljucaka ce te ta katarza dovesti
Ne vidis razliku izmedju psovke i vica?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...