Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

emigrirao mujo u ameriku, zove ga haso telefonom:haso: đes ba mujo šta ima?mujo: evo po kući...haso: šta se radi?mujo: pijem viski, pušim drinu...haso; što ba drinu?mujo: navika...

Link to comment

Pricala mi sad bratanica vic:Pokvari se autobus na autoputu i vozac i kondukter izadju napolje da pokusaju da poprave kvar.Za njima izadje i debil i kaze: - Znam ja sta se pokvarilo!- Ajde, bezi bre unutra i pusti nas da radimo!Otvore prednji deo, prckaju nesto i pokusaju da upale ali nista - bus ne radi.Ponovo izadje lik: - Znam ja sta se pokvarilo!- Ajde bre bezi unutra,Nastave sa popravkom, drndaju se jos pola sata, ponovo pokusaju da upale ali nista.Ponovo izadje lik: - Znam ja sta se pokvarilo!- Ma bezi bre i pusti nas da radimo.Izvade i motor napolje i brljaju jos sat vremena, ponovo pokusaju da upale autobus, ali bus i dalje ne radi.Na kraju odluce da zovu lika: - Hajde dodji sad i reci nam sta se pokvarilo!- Pokvario se autobus!

Edited by ficfiric
Link to comment

Mujo: "Znaš sto Haso, čuo sam, da se u gradu otvaraju neke banke i nekakvifondovi, pa tamo staviš svoju lovu, te ti isplačuju neke pare, a onda kaonovac na veliko raste....Pa sad reci ti meni, kao pametan čovek, što ti misliš o tome ?"Haso: "Znaš šta Mujo, koliko ja znam, a vjeruj mi da znam, u tuđoj rucisamo kurac raste."

Edited by LudiKure
Link to comment

Žali se sveža udovica prijateljici:- "Kajem se, tražio mi je, pred smrt, a ja mu nisam dala!"- "Ne brini, sad će Zadušnice... daj nekom drugom, pa nameni..."

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...