Jump to content
IGNORED

Boardwalk Empire


Ajant23

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ryan Franco

    41

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    25

  • Feindouno

    23

Odlicna epizoda. Nisam ocekivao onakav kraj sezone definitivno, a uvek je dobro kad te iznenade.Margaret je i dalje glup lik po meni(a i nervira me ona njena tuzna-uvredjena faca). Totalno nerealan. I dalje stoji sve sto sam rekao posle prosle epizode.

Edited by deeps
Link to comment
Margaret je i dalje glup lik po meni(a i nervira me ona njena tuzna-uvredjena faca). Totalno nerealan.
Pazi, i mene nervira onoliko, ali ne bih je nazvao nerealnom. Strogo katolicko vaspitanje, itd.U silnim obratima i iznenadjenjima jedna stvar se izgubila (posebno u sezoni 2), a to je (barem kod mene) sposobnost da narocito marim za bilo kog od likova. Jimmyjeva zena je bila OK, ali (... da ne spoiliram za one koji nisu gledali). Marim jos malo za Nuckyja, bojim se zato sto ga igra Buscemi. :DEDIT. Mislim, stvarno... (sad sam zavrsio sa 12. epizodom) <_< Edited by Indy
Link to comment
Cekas da eksplodira?

A otkrice da je jedan od glavnih likova opstio sa sopstvenom kevom? I onda na kraju epizode u totalnom ludilu izazvanom kombinacijom cocaine binge i saznanja da mu je zena ubijena, prvo pokusava da ubije tu istu kevu, a onda ubija oca koji se tu umesao.

pih, ocekivao sam nesto mnogo bolje. inace, dzimijeva keva rula, najbolja milferka ever. sutra cu da odgledam finale, molim vas koristite spojlere.
Link to comment
ziv nisam dok ne vidim buscemijevu facu kad provali da tapija nije vise njegova laugh.gif
Mislim da to ipak treba u spoiler?Mene su malo izgubili sa ovim zavrsetkom, ali ne mogu da obecam da necu gledati trecu sezonu.
Link to comment
^^slabo se ovde prati boardwalk empire, ko prati vec je odgledao....
ja nisam odgledao :isuse:vec sam jednom zamolio da se koriste spoileri.
Link to comment

I mene je season finale bacio u bedak zbog onoga sto se desilo na kraju, ali sam posle procitao interview sa piscem te epizode i mogu da se slozim sa njegovim rezonovanjem zasto se desilo to sto se desilo.

Jimmy je stvarno bio jedan psihicki izmucen lik koji je u WW1 otisao da se ne vrati, a nekim cudom se vratio. Pokusao je da nadje smisao zivota, ali nije uspeo, dokrajcili su ga njegovi idiotski roditelji. Nucky mu je na kraju ucinio uslugu :(

Link to comment

Cela sezona je bila dobra i bolja nego prva, a finale odlično. Jedino što mi se nije svidelo je što je finale bilo brže nego cela sezona, koja je svojim većim delom bila isključivo drama; a sad odjednom i dramski i kriminalni i akcioni raspleti...Zadovoljan sam u svakom slučaju i jedva čekam treću sezonu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...