Jump to content
IGNORED

Boardwalk Empire


Ajant23

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ryan Franco

    41

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    25

  • Feindouno

    23

  • 3 weeks later...
Smor, smor, smor. Milion zamerki na scenario. Podela uloga je užasna.
moracu da se slozimmoze da se gleda naravno, ali daleko je to od onoga cemu sam se nadao (izgleda da ni hbo ne moze uvek da ubode seriju tipa the wire, deadwood ili makar treme)
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
5260765613_dabc9a1d98.jpghoce li je neko izbaciti iz serije? neki zalutali metak i da ne moramo vise da gledamo ovu smaracicu. poceo sam da premotavam scene kada se ona pojavi. cekam da serija eksplodira, ima potencijala, ali sve nesto mlitavo.
Link to comment

Cekas da eksplodira?

A otkrice da je jedan od glavnih likova opstio sa sopstvenom kevom? I onda na kraju epizode u totalnom ludilu izazvanom kombinacijom cocaine binge i saznanja da mu je zena ubijena, prvo pokusava da ubije tu istu kevu, a onda ubija oca koji se tu umesao.

Link to comment

nisam gledao zadnju epizodu, jel smem da otvorim spoiler? mislim na epizodu koja je emitovana sinoc.

Edited by kojot
Link to comment
5260765613_dabc9a1d98.jpghoce li je neko izbaciti iz serije? neki zalutali metak i da ne moramo vise da gledamo ovu smaracicu. poceo sam da premotavam scene kada se ona pojavi.
+1
nisam gledao zadnju epizodu, jel smem da otvorim spoiler? mislim na epizodu koja je emitovana sinoc.
Ne otvaraj spojler.
Link to comment
hoce li je neko izbaciti iz serije? neki zalutali metak i da ne moramo vise da gledamo ovu smaracicu. poceo sam da premotavam scene kada se ona pojavi.
Jebote, kako mozes da zameris ista zeni sa takvim akcentom? :wub:
Link to comment
5260765613_dabc9a1d98.jpghoce li je neko izbaciti iz serije? neki zalutali metak i da ne moramo vise da gledamo ovu smaracicu. poceo sam da premotavam scene kada se ona pojavi. cekam da serija eksplodira, ima potencijala, ali sve nesto mlitavo.
Navala homosa na forum Serije! angry.gif Ona mi je em jedan od boljih likova, em jedna od boljih riba, mada je sad počela nešto da brlja.Epizoda je bila odlična, potpuno sjebana i objasnila je mnoge stvari, mada obično ne volim epizode sa flešbekovima.
Link to comment
Cekas da eksplodira?

A otkrice da je jedan od glavnih likova opstio sa sopstvenom kevom? I onda na kraju epizode u totalnom ludilu izazvanom kombinacijom cocaine binge i saznanja da mu je zena ubijena, prvo pokusava da ubije tu istu kevu, a onda ubija oca koji se tu umesao.

uvode to postepeno od pocetka, samo se cekalo kad ce da ispliva. u prvoj epizodi mi je malo bila cudna njena reakcija na njegov povratak iz rata, ali sam tada mislila da je to meni tako slucajno ispalo. posle se videlo da je i to bilo namerno. sad je dzimi na potezu, uzela mu je sina da opsti baba sa unukom kad poraste.

sta vam smeta gospodja sreder? super je lik, mada sam ja ocekivala razvoj u jednom pravcu, ovo je krenulo sasvim u drugu stranu... i van aldena nam namestaju za sledecu sezonu...

Link to comment
sta vam smeta gospodja sreder? super je lik, mada sam ja ocekivala razvoj u jednom pravcu, ovo je krenulo sasvim u drugu stranu...
Ali ona cas ide u jednom pravcu, cas u drugom. Uredu je da tu dilemu imas jednom dvaput, ali ne stalno. Jednom moras da prelomis na kojoj si strani.
Link to comment
Ali ona cas ide u jednom pravcu, cas u drugom. Uredu je da tu dilemu imas jednom dvaput, ali ne stalno. Jednom moras da prelomis na kojoj si strani.
Pa nije baš. Imala je dilemu, prelomila je na jednu stranu, ali je bolest deteta vratila na drugu, odnosno bacila u nedoumicu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...