Jump to content
IGNORED

Boardwalk Empire


Ajant23

Recommended Posts

Jel' gleda bre ovo neko sem mene? :D
ja ih skidam jednu po jednu, odgledaću kad sakupim jedno pet šestshvatila sam da mi je bolje da gledam po više epizoda od jednom nego da čekam po nedelju i više. tako lakše pratim..
Link to comment
  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ryan Franco

    41

  • Sludge Factory

    31

  • Lrd

    25

  • Feindouno

    23

meni su se svidjele prve dvije epizode, ali sam odlucio da sacekam da sezona zavrsi i onda sve pogledam. previse je serija koje pratim, ne mogu stici sve :)

Link to comment

Cetvrta epizoda je dobra, pogotovo scena sa Omarom (koga od sad zovem Chalky, zavrijedio™ je to :Hail:), ali i dalje nemam osecaj da bih odmah presao na sledecu epizodu da je imam kod sebe. Serija je vrlo profesionalno odradjena i prikazana, ali kao da joj nedostaje dusa. Osim Chalkyja, niko mi nije preterano simpatican.

Link to comment

tesko se ovo gleda od jednom. ADD bi me onesposobio posle 1.5 epizode. svaka epizoda mora da se aktivno gleda, ne sto ce se neka cinjenica propustiti, nego sto je bezveze propustiti scene u kojima se 'nista ne desava'.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Dojajna mi poslednja scena sa žbirom. A i komplikovanje odnosa Kaponea i Darmodija. Iako mi se malo prebzo sve zapliće, super mi je ovaj kros istorijskog i fiktivnog.
Plasim se da je ovaj pandur jos veci ludak nego sto su nam prikazali do sad :DA brate i scena kad "dogovaraju" podelu teritorije je dojaja!
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Da li je neko odgledao 12tu epizodu? Trebalo bi da je to poslednja u ovoj sezoni? Da li kraj sezone deluje kao kraj serije ili kao da ce biti nastavka?Na IMDB pise da ce biti i druge, ali ne kazu kada. Doduse nisu oni bas mnogo pouzdani.

Link to comment

I? Ćemo komentarisati prvu sezonu?Vizuelno - do jaja. Orgazam. Fotografija savršena, kostimi isto tako, plakati, slova, aaaaaa!!! :ziga: Što se radnje tiče, ipak, Boooredwalk, rekao bih. Žbir mi je najjači lik. Ne znam ko je ovaj glumac. Odličan je. I limeni je strava. Šteta što nismo imali prilike više da ga gledamo.Sve u svemu - primenjena umetnost. Nije to ništa loše. Ali je primenjena.Druga sezona će ili da pokida skroz ili da se olupa, takođe skroz, kao one flaše na početku.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...