Jump to content
IGNORED

Nokti


cyberwor/L/d

Recommended Posts

  • 1 year later...

ne znam kako se to zove taj trajni french ali moji nokti su upravo dobili drecavo crvenu boju thanks to ... nekom gelu koji se nanosi drvenim stapicem pa se susi pa opet premazuje pa susi...i izgleda fantastichno a obecano mi je da ce da traje 3 nedelje!remains to be seen a do tada bice mi zadovoljstvo da vas obavestavam o istinitosti datog obecanja!EDIT - evo ih red

Edited by msmodesty
Link to comment

od avgusta idem redovno na mani-pedikerisanje (2x mesecno). single muskarcima preporucujem kao najveci meni poznati zicer za upoznavanje. ja nisam te srece vise, te koristim sat vremena da se na miru ispricam sa zenom.

Link to comment
Samo da objavim (a valjda tome sluzi??!! ) :blink: da redovito rezem nokte i da ne idem kod pedikera jer nemam problema sa nogama. Srdacan poz.. :unsure:
kod pedikira se, bar kod nas, ide da se sebi podari, a i nogama, rajski osecaj letenja :wub:nikad rezanje noktiju!samo lagano turpijanjepa lepa kupkapa koza oko noktiju koja se lepo odstrani, pa skine visak sa petaa onda piling solju i uljemi na kraju masaza...sve do kolena ...sad bih stavljala jos jedno milion wubova....
Link to comment
  • 7 months later...

radim mali market research...jel' moze neko da mi kaze koje su okvirno cene usluga u BGD mani-pedi ,spa manikir ,spa pedikir, shellac, parafin, itd? posto ne mogu da nadjem na netu cene...i ako je moguce koji se lakovi koriste ( da li OPI, ESSIE ili nesto trece?)

Link to comment
radim mali market research...jel' moze neko da mi kaze koje su okvirno cene usluga u BGD mani-pedi ,spa manikir ,spa pedikir, shellac, parafin, itd? posto ne mogu da nadjem na netu cene...i ako je moguce koji se lakovi koriste ( da li OPI, ESSIE ili nesto trece?)
kod mene 1000 dinara opi pedikir, 1500 spa pedikir.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 10 months later...
ne znam kako se to zove taj trajni french ali moji nokti su upravo dobili drecavo crvenu boju thanks to ... nekom gelu koji se nanosi drvenim stapicem pa se susi pa opet premazuje pa susi...i izgleda fantastichno a obecano mi je da ce da traje 3 nedelje!remains to be seen a do tada bice mi zadovoljstvo da vas obavestavam o istinitosti datog obecanja!EDIT - evo ih red
odupirala sam se dugo novotarijama, ali ovi shellac lakovi su me učinili zavisnom jer se ništa ne ugrožava moja nokatna ploča, ništa se ne nadograđuje niti ugrađuje. namaže mi nokte posle pedikira i manikira i ja sam mirna bar tri nedelje. moglo bi i duže, ali počne da bode oči izrastak. znači, zemun i shellac, zakon.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...