Jump to content
IGNORED

Nokti


cyberwor/L/d

Recommended Posts

trajalo do trećeg pranja sudova sinoć. al nisam ga dobro namazala, valjda. danas imam novi desir catre - nail lacquer (155 dindži), proizvođač desir cosmetica, grčka, nijansa ona crvena. sad ćemo da vidimo kolko će da traje, pod uslovom da mi ne pootpadaju nokti od 1 kvaliteta. konstantinopolj, na putovanjima, čim malo dospem. bilo lepo vreme, baš.
ovo čudo još traje na noktima, pomerilo se nije. jes malo na kažiprstu desne ruke, al to od prekomernog kuckanja. ponovo se potvrdila teorija, što jeftiniji lak, to duže traje. bar kod mene. svim onim šanelima i kurcima koje sam ranije manijakalno kupovala i koristila, ako ne naneseš još 3 dodatne zaštite (istoga brenda, okors) rok trajanja do stavljanja ruke u tašnu.
Link to comment
ovo čudo još traje na noktima, pomerilo se nije. jes malo na kažiprstu desne ruke, al to od prekomernog kuckanja. ponovo se potvrdila teorija, što jeftiniji lak, to duže traje. bar kod mene. svim onim šanelima i kurcima koje sam ranije manijakalno kupovala i koristila, ako ne naneseš još 3 dodatne zaštite (istoga brenda, okors) rok trajanja do stavljanja ruke u tašnu.
ovo je istina. u nekim slučajevima kao da postoji cjenovni paradoks, da neke neronomirane marke prebace po lakoći nanošenja i izdržljivosti puno razvikaniju konkurenciju. recimo, imam odlično iskustvo sa coloramom od maybellina, koja nije skupa, a liti izdržava po 7 dana (doduše u manje zahtjevnim nijansama od crvene).km mi je pokazala isto jedan odličan lak neke marke za koju nikad nisam čula, za jako male novce. mislim da se proizvodi baš u srbiji ili tu negdi u susjedstvu....
Link to comment

aura lakovi se drze dugo na noktima, mozda ti je to km pokazala.a taj desire je isto iznenadjujuce dobar i ima onu crvenu boju :D

Edited by pcelica
Link to comment

Ja sam ljubitelj izrazito kratkih noktiju (valjda zato što ja moje sečem do panja),a najveće zlo mi bude kad vidim taman lak na tim istim kratkim.I takođe kad neko pušta nokte,a pritom isti izgledaju kao da ih je neko namerno trpao u šoljicu kafe,bljak koje leglo kojekekvih gamadi <_< Btw,moji nokti imaju tendenciju više ka četvrtastim nego ka okruglim,pa se pitam da li sam oblik vrha prsta utiče na to(što znači-protiv prirode ne mogu)? :unsure:

Link to comment

nisam auru, ali da, oni su sasvim dobri. ovo je bio lori anne, nijansa 'almond'

Ja sam ljubitelj izrazito kratkih noktiju (valjda zato što ja moje sečem do panja),a najveće zlo mi bude kad vidim taman lak na tim istim kratkim.
u, meni je to mnogo segsi. ozbiljno, taman lak na kratkim noktima rula.ja sam zaljubljena trenutno u nijansu po preporuci pcelice: opi, black cherry chutney
Link to comment
nisam auru, ali da, oni su sasvim dobri. ovo je bio lori anne, nijansa 'almond'u, meni je to mnogo segsi. ozbiljno, taman lak na kratkim noktima rula.ja sam zaljubljena trenutno u nijansu po preporuci pcelice: opi, black cherry chutney
potpuno magichna boja za ovo leto :wub:nego djevojke, imam (nadam se trenutan :() problem listanja noktiju. pre par godina postojalo je nesto sto je taj problem resavalo, u domacoj radinosti, vrlo efikasno (ne mogu da se setim imena). vise toga nema da se kupi.znate neki dobar preparat?hvala
Link to comment

dikla jos uvek ima da se kupi. al ovo na sta ja mislim je bilo u obliku laka za nokte koji ti napravi neki fini sloj od kog nokat jacha tj ne lista se dalje.

Link to comment

kingmaker ima u posedu ultimativni proizvod protiv listanja + za jačanje noktiju. prepustiću njoj da vam podrobno opiše svojstva, kao i efekte tog proizvoda.

Link to comment

Molim Km da to sto pre uradi - ja vec mesecima imam problem sa listanjem - koji trenutno pokusavam da resim Diklom i vitaminima - vidi se neko poboljsanje ali ne dovoljno :(

Link to comment

baš nešto razmišljam kako mi nisu uvjerljive baš te teorije nutritivne deficijencije za loše nokte. pa u tri prime ministra, kako to da nokti stradaju od silne hipovitaminoze, a dlake (posebno tamo di im nije misto) su istovremeno u punom zdravlju i naponu? držim da je dobra prevencija tu majka, dakle ne prati suđe :D

Link to comment

hehe, upravo. :Dja radim u labu i kad ne pazim, tj prosipam sve i svasta po rukama (vrlo inteligentno) naravno da mi nokti propadajui prati sudove sa onim gumenim rukavicama do lakta, tako rade prave zene i domacice

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...