Jump to content
IGNORED

Nokti


cyberwor/L/d

Recommended Posts

mene su devojke iz lilija gledale kao da sam im došla iz 19 veka, kad sam tražila aceton,

jer sad prodaju skidače laka za nokte, na bazi nemam pojma čega, acetona nema.

 

(od tad ga kupujem u apotekama)

Link to comment

ja obožavam tu diklu zbog mirisa a pošto nešto ne negujem nokte koristila sam je za ruke pre sto godina. zimus sam htela da je kupim, proverila na sajtovima, kao ima je u dm-u i u liliju, ali isto kad sam pitala one kerberke u radnjama, gledale su me ko da tražim gustin na meru.

Link to comment
  • 2 months later...

lak za nokte mi traje u vrh glave nedelju dana. sto zbog pranja i sranja...u svakom slucaju vec posle nedelju dana to vec nije kao iz apoteke. 

 

drugarica uvek ima divne nokte i lude boje i zahvaljujuci njoj napokon odem da mi urade powder nails. bukvalno mi trpaju prste u neki puder i onda lakiraju preko noktiju i tako 3x. 

 

devojke evo vec je treca nedelja, nokti kao novi!!! u soku sam da od silnog kvaswnja, ciscenja, slucajnog udaranja njima nije nista! 

 

tako da preporucujem taj powder sistem ili gel kako ga drugacije zovu. 

 

al javljam kako izgleda kada se skida. brinem se da ce mi unistiti nokte. 

Link to comment
  • 8 months later...

djoka....poljubila vrata, eno uh mucenice ciste i dezinfikuju u nadi da ce im doci inspekcija da im dozvoli da rade

 

 

Edited by mustang
Link to comment
4 minutes ago, ordi said:

fak!

 

ja sam doživela prosvetljenje od kada sam otkrila gel lak :D

 

 

odlican je al nije za stoku kao ja. uspela

sam i to da posle 10dana unistim

Link to comment
  • 2 months later...

za gel....ipak je bitno ko ti stavlja...nije cudo sto sam uspela da ih sjebem

brzo

 

 

ovi sada mi mesec dana traju i to se menja samo zato sto nokti porastu

 

ne mozes da ih isprljas, unistis tesko, mada sam nasla novu i bolju, ruskinju, i to na spratu gde zivim posto su nam saloni zatvoreni. 

 

preporuka, pogotovu za zene koje rade dosta sa rukama, peru, popravljaju...

 

ovo je nude color ali sam uzela matte finish jer mi prija psihi. 

 

 

D7C2E210-3C3A-4262-BDA1-96A6CF3AFB50.jpeg

Edited by mustang
Link to comment
56 minutes ago, ordi said:

a je l' stavljaš ojačanje? ja ne, ali i ja svoje sjebem nakon 15 dana, pa jednom u tri nedelje uradim nove jer mi boja i tako dosadi.

 

sta je to?

 

meni su od ivog gela nokti ko kamen sad tvrdi. ona stavi gel pa onda u neku masinu gurnes ruku pa onda mat finish pa opet u taj aparat ruku. tako i tebi?

 

ne radim ja ovo, nemam ni makazice u kuci za nokte

 

ruskinja sa sprata u zgradi. radila u salonu pa su ga zbog korone zatvorili. 

ima sve kod kuce. od dnevne napravila kutak za klijente

 

a jeste boja...vec razmisljam koji cu sledecu...htela bih neon zuto mat ili belo mato

 

koju ti bojis imas sada? :D

 

 

Edited by mustang
Link to comment

sad imam neku roze, ne znam šta mi bi, to, bre, nisam ja. čim sam došla kući pokajala sam se što sam to odabrala, al aj makar su uredni 15 dana, pa ću da menjam. moja stavi bazu, pa onda to gurnem u uv lampu, peče ko sam đavo dve sekunde, ne znam da li i tebe tako. posle boji, pa na kraju taj gel, sve između guram prste u lampu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...