Jump to content
IGNORED

Nokti


cyberwor/L/d

Recommended Posts

ja kupila kod lilija jedan divan sa belim i crnim tachkicama u sedefastoj providnoj osnovi, dzaba kinte, vika se 101 dalmatinac.

 

generalno preporuchujem za ako ocete da vam lak traje vekovima ma sha chinili od aktivnosti, a u lou kost varijanti, bilo koji kompozit, volja shljokice volja tachkice.

 

ovo chisto da ubijem ovaj luksuzni niz ^_^

Link to comment

ja samo da preporucim one eveline lakove...

stavila gel prvi put pre 6 meseci, puko mi jedan nokat dok sam drndala kofer, sama ostale skinula i usput sjebala nokte.

kupila eveline sos, jbt... prvi put u zivotu imam nokte koji se ne listaju i ne pucaju... vec dva i po meseca...

sad sam presla na onaj diamond hard, koji kao bazu koristim...

pa eto, ako neko ima problema sa noktima koji se listaju, pucaju i slicno...

it works.

samo da se slozim s ovim

 skoro dve godine mi se uzasno listali nokti. kupila eveline sos i posle par dana  krenuli da rastu kao iz vode...i tako vec par meseci

 

sto se dugotrajnih a neskupih lakova tice, prezadovoljna sam avonom.  traje mi nedelju dana sta god radila... jedino je problem ubosti nijansu na osnovu fotke iz kataloga. od jedno pet komada, kolko sam do sad uzela, jedna boja je bila promasaj

Link to comment

Gospodje, jel koja isprobala kucnu verziju IPL aparata za depilaciju (lasera)? sad racunam vise nisu prva generacija na trzistu, valjda su prebolili djecje bolesti...

 

Pardon sto je malo off- topic. al u sirem smislu sve su to epidermalni derivati (kosa, nokti, rogovi...)

Link to comment

Gospodje, jel koja isprobala kucnu verziju IPL aparata za depilaciju (lasera)? sad racunam vise nisu prva generacija na trzistu, valjda su prebolili djecje bolesti...

 

Pardon sto je malo off- topic. al u sirem smislu sve su to epidermalni derivati (kosa, nokti, rogovi...)

jel moze taj za ledja?

Link to comment

to je ovo

http://en.eveline.eu/1,5698,Nail+Therapy+SOS+BRITTLE+AND+BROKEN+NAILS.html

oni imaju citavu kolekciju za oporavak noktiju, i kolko sam shvatila svi su dobri. ima nesto 8 u 1, sto sam isto cula da je super

nemam pojma sta je unutra, al kao da je magicno, posto je listanje prestalo bukvalno u roku od jednog dana

 

ja uzela u liliju , moguce da ima i u dm-u

e fala, odem sutra u 1 lilija :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...