Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

10 hours ago, Jeremija said:

Nije baš sve isto, sad kad se ode na pregled plaćanja ima pokriveno zadnja tri meseca. Nažalost, većina drugih funkcija i dalje ne radi...

 

Mislio sam na ovo

Quote


Poštovani korisniče,

Usled obavljanja radova na unapređenju sistema, usluga online plaćanja računa neće biti dostupna do daljnjeg.

Takođe, online prikaz plaćenih i neplaćenih računa neće biti validan, zbog nemogućnosti redovnog ažuriranja.

Hvala na razumevanju i strpljenju.

 

 

Link to comment
25 minutes ago, jms_uk said:

 

Mislio sam na ovo

 

 

Toga (ako se ne varam) nema još od marta, meni smeta i što nema najjednostavnijih stvari, na primer detaljno praćenje potrošnje  mobilnog (mobilni internet, telefonija), vrlo zgodne stvari koja sad već jedno vreme nikako ne funkcioniše.

 

 

 

 

Quote

potrosnjawsjue.png

 

Edited by Jeremija
Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

(deluje kao da je) proradilo!

 

vTzn622.png

 

Ali kad se klikne na 'Plati', dobije se

 

TQTMNQk.png

 



Podsećamo Vas da, Vaše račune možete da platite i elektronski - brzo i lako, bez provizije:
  • putem mobilnog telefona - m plati aplikacije ili slanjem SMS poruke, za šta je potrebno da se u banci koja vam je izdala platnu karticu registrujete za mobilna plaćanja,
  • online, putem portala Moj mts i u tom slučaju Vam je samo potrebna platna kartica koja podržava internet plaćanja.

 

 

:twak:

 

 

Edited by jms_uk
Link to comment
(deluje kao da je) proradilo!
 
vTzn622.png
 
Ali kad se klikne na 'Plati', dobije se
 
TQTMNQk.png
 




Podsećamo Vas da, Vaše račune možete da platite i elektronski - brzo i lako, bez provizije:
  • putem mobilnog telefona - m plati aplikacije ili slanjem SMS poruke, za šta je potrebno da se u banci koja vam je izdala platnu karticu registrujete za mobilna plaćanja,
  • online, putem portala Moj mts i u tom slučaju Vam je samo potrebna platna kartica koja podržava internet plaćanja.

 

 

:twak:

 

 

Zanimljivo da od kad im je "pao sajt" nisu toliko ažurni u sečenju fiksnog ako ne platiš više od metar dana...
Meni se dešavalo da od kad ne stiže poštom, pa me opomenu isključenjem, sad ništa [emoji6]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Prečesto mi puca SBB internet u zadnje vreme, pogotovo ovako iza ponoći, ima još neko taj problem?

Nevezano (valjda) za onu veću havariju što su imali pre neki dan, počelo je pre toga...

Edited by mraki
Link to comment
18 minutes ago, mraki said:

Prečesto mi puca SBB internet u zadnje vreme, pogotovo ovako iza ponoći, ima još neko taj problem?

Nevezano (valjda) za onu veću havariju što su imali pre neki dan, počelo je pre toga...

Oko 2 noću, jako često...

 

Doduše, meni puca i struja u poslednje vreme noću, ne vezano za net... :)

Link to comment

Imam problem sa fiksnim telefonom u okviru SBB paketa. Svakih 15 dana moram da kupujem nove baterije, aparat je katastrofalan. Kada sam ih prvi put zvao, rekli su da održavanje fiksnih radi neka posebna firma, info da potražim u papirima koje sam dobio uz aparat (iskreno ne znam gde su). Drugi put su mi rekli da je problem primljen k znanju, da je javljeno serviserima i da će problem biti rešen. Naravno, od toga ništa, prošlo već par meseci. Naravno, taj fiksni baš retko koristim, inače bih se iscimao mnogo ranije, ali opet, iznerviram se s vremena na vreme jer plaćam nešto što ne funkcioniše. Ima li ko iskustava sa ovim?

Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Imam problem sa fiksnim telefonom u okviru SBB paketa. Svakih 15 dana moram da kupujem nove baterije, aparat je katastrofalan. Kada sam ih prvi put zvao, rekli su da održavanje fiksnih radi neka posebna firma, info da potražim u papirima koje sam dobio uz aparat (iskreno ne znam gde su). Drugi put su mi rekli da je problem primljen k znanju, da je javljeno serviserima i da će problem biti rešen. Naravno, od toga ništa, prošlo već par meseci. Naravno, taj fiksni baš retko koristim, inače bih se iscimao mnogo ranije, ali opet, iznerviram se s vremena na vreme jer plaćam nešto što ne funkcioniše. Ima li ko iskustava sa ovim?

 

Zoveš ih 5-10x dnevno ili odeš lepo do najbliže poslovnice, odneseš im telefon i da ti je samo to preostalo i da ne pokušavaju da te pošalju bilo gde dalje.

 

ako imaš tviter, pomaže i to da im se tamo javiš, umeju da budu jako efikasni

 

Link to comment

Hvala ck

 

4 minutes ago, goofs said:

Sto uopste koristiš njihov aparat?

 

Bile su neke promocije kada sam sklapao ugovor, gde je taj Trio paket (telefon, tv, net) imao maltene istu cenu kao samo tv+net, a pošto se pozivi sa tog fiksnog naplaćuju 1din/min u domaćem saobraćaju, odlučio sam da uzmem. Ali uvališe mi baš neku tešku skalameriju.

Link to comment

Mi nikad nismo ni dobili taj aparat, a sledovao nas je tad u sklopu promocije.

Trebali su poslati a nisu, a ja kad sam čuo kakav je krš nisam više ni tražio.

Ali što kaže goofs, uzmi neki drugi aparat, ionako bacaš pare na baterije.

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...