Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Telekom je kupio radijus vektor i sada je potpini haos. Istekao mi je ugovor tako da prelazim ja sbb zbog ovoga. Nemam Internet dva dana, a niko iz call centra nema pojma o tehnickim stvarima, a oco je sad novi call centar, ne radijus vektor. Ranije kad sam zvai vektor javljali su se ljudi koji imaju znanje, sads se javljaju ljudi koji znaju samo da koriste kompnuter i da upisu sta je problem. Ako ste bili korisnik radijus vektora savetujem vas da bezite od supernova-giga sranja.

Link to comment
On 1.3.2019. at 1:46, jms_uk said:

Stavicu ovde, mada je moglo i na telefone, i mobilne i TV.....

 

Tri i po nedelje da se unapredi 'sistem'?? :frust:

 

5Vx99x4.png

 

produženo do 25. aprila ahahahahah

Link to comment
10 hours ago, copkillah said:

 

produženo do 25. aprila ahahahahah

kakvi debili...

Ja isao nesto za neki broj mobilnog da vidim posto istice UO, a oni meni:

uhhh niste platili fiksni

Jesam jesam

Niste evo ovde pise

A kako vidite kad vam ne radi sajt i posto placam onlajn kako da platim... I otvorim na mobilnom aplikaciju moje banke gde se vidi transakcija

Onda muk sa saltera...

Inace ja sam kontaktirao podrsku i snajka htela da mi glasom diktira podatke za upatu, jedva sam je nagovorio da mi posalje mejlom podatke...

Link to comment
3 hours ago, radisa said:

Nemojte se iznenaditi, pretplatnici MTS-a, ako dobijete dogovanja za račune koje ste već platili, zbog unapređenja™ sistema...

I SBB pretplatnici takodje

Link to comment
9 minutes ago, maheem said:

Da preformulisem: jebe nas ko stigne

Da, mada čitam ove sa Vektorom, čini mi se da su oni najviše nadrljali, ako ne uteknu :(

Link to comment

doso lik da mi porpavi net. rekoh, kupila vas nova firma. kaze, da kurceva nova frima. dosli i rekli  nam vi ste najbolja od svih firmi koje smo kupili. kaze, ako smo mi ovako raspadnuti najbolji mogu da zamislim samo kakve su ostale. :D 

Link to comment

dakle 5. dan od kad je zvanicno radijus suprnova i evo ponovo nemam internet. dakle 3 dana od 5 meni internet ne radi. bezite sto dalje od ovih, ovo je uzas. 

Link to comment

Bez ruganja, ali kako ste mislili da će valjati kad Radijus ima još najbolju infrastrukturu (od ovih kupljenih), a i ona je loša? E sad, bilo bi lepo da Telekom uloži pare u (neophodno) veliko renoviranje mreže i prelazak na Docsis 3.0/1, ali čisto sumnjam...  Velike su pare u pitanju, sećam se da je svojevremeno i SBB  morao da uzme neke kredite da bi to odradio.

 

 

Nego, jel' neko objasnio  nekadašnjim korisnicima AVcoma kako to da nemaju UG kanale a, deo su Supernova paketa?

Link to comment

od kada je supernova preuzela radijus nije bilo dana da nisam imao problem sa internetom. nazalost, jos uvek nemamo sbb u zgradi, a mene mrzi da se jurim sa urpavnikom ili kakos se to vec zove. moracu da uzmem nesot drugo, samo ovih govana da se resim. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...