Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

Jel svima puca net ovih dana ili je samo kod Beotela? Kažu da su problemi kod nadprovajdera (telekom :rolleyes:)? U ponedeljak i utorak od po sat vremena i bezbroj malih prekida od po par minuta?

Link to comment
evo nervira i mene (sezampro). lakse?
Malo, ali sumnjam da je toliko lose kao meni.@Beohemija Meni veza ne puca...Ali je protok toliko los da ni ne mogu testirati brzinu na speedtest.net :) <_< Edited by MiddleClass
Link to comment
Jel svima puca net ovih dana ili je samo kod Beotela? Kažu da su problemi kod nadprovajdera (telekom :rolleyes:)? U ponedeljak i utorak od po sat vremena i bezbroj malih prekida od po par minuta?
skoro svaki dan!
Malo, ali sumnjam da je toliko lose kao meni.@Beohemija Meni veza ne puca...Ali je protok toliko los da ni ne mogu testirati brzinu na speedtest.net :) <_<
nije toliko lose, ali dobro nije, nikako.
Link to comment
Jel svima puca net ovih dana ili je samo kod Beotela? Kažu da su problemi kod nadprovajdera (telekom :rolleyes:)?
Sigurno da tu ima necega cim je i meni sinoc pukla veza. Imam Eunetov ADSL nekih 4-5 meseci i sinoc puce prvi put...
Link to comment

Evo da se i ja pohvalim....Posle godinu dana cekanja, stigao ADSL i u moje selo! :) Sreci nikad kraja! Vec desetak dana koristim Lelekomov 1mb/s paket i za sada radi savrseno. Medjutim, od 1. septembra 2007. Lelekom je novim korisnicima na neki nacin uvalio patku. Problem je u tome sto oni koji su potpisali ugovor posle 1. septembra ne dobijaju username i pass, tako da ste u obavezi da narednih godinu dana koristite njihov ruter ili da platite 5000 din. za raskidanje ugovora. <_< P.S. Moj prvi post na PPP-u. B)

Link to comment
Evo da se i ja pohvalim....Posle godinu dana cekanja, stigao ADSL i u moje selo! :) Sreci nikad kraja! Vec desetak dana koristim Lelekomov 1mb/s paket i za sada radi savrseno. Medjutim, od 1. septembra 2007. Lelekom je novim korisnicima na neki nacin uvalio patku. Problem je u tome sto oni koji su potpisali ugovor posle 1. septembra ne dobijaju username i pass, tako da ste u obavezi da narednih godinu dana koristite njihov ruter ili da platite 5000 din. za raskidanje ugovora. <_< P.S. Moj prvi post na PPP-u. B)
Koristi pravi naziv firme,nimalo nisi zanimljiv sa ovim... <_<
Link to comment
  • 5 months later...

Odgovor Gotivcu na ovo.SBB je UEFA što se tiče administrativnog dela. Tehnika uopšte nije problematična, retki su prekidi veze i slični problemi. Protok je uglavnom stabilan... E sad, idila nestaje kada nas nešto natera da se pojavimo na šalteru SBB-a ili okrenemo call centar. Užas i očaj! Ako hoćeš da promeniš paket, izvršiš uvid u stanje postojećeg, saznaš određenu informaciju, platiš paket, obnoviš isti nakon što ti je isključen zbog kašnjenja uplate... Očajno organizovana firma. Da ponovim, ipak su daleko bolji od konkurencije. A ja na sred Novog Beograda gde kvadrat košta 2Ke ne mogu da uvedem ni ADSL ni SBB kabl. Telekom zapaliti!

Link to comment

ADSL je ionako nje-sra <_< 'beš ti broadband internet kad je ping veći nego kod dialupa

kablovska - radijus vektor :lolol:.
nego, evo i jedna pohvala za ovaj gore. nisam imao još uvek posla sa podrškom, ali što se tiče samog interneta radi besprekorno. skoro da nema prekida i uvek je max predviđena brzina. još jedna stvar je da imaju jeftinije pakete sa ograničenjem da mora da se ide kroz njihov proxy, što znači da ne mogu da se koriste npr. torent klijenti ili igraju igrice, odnosno programi koji nemaju opciju da idu kroz proxy, ali pošto kod kuće koristim net skoro isključivo za surf to mi odgovara. takav paket je 512 = 885 dindži
Link to comment
ADSL je ionako nje-sra <_< 'beš ti broadband internet kad je ping veći nego kod dialupanego, evo i jedna pohvala za ovaj gore. nisam imao još uvek posla sa podrškom, ali što se tiče samog interneta radi besprekorno. skoro da nema prekida i uvek je max predviđena brzina. još jedna stvar je da imaju jeftinije pakete sa ograničenjem da mora da se ide kroz njihov proxy, što znači da ne mogu da se koriste npr. torent klijenti ili igraju igrice, odnosno programi koji nemaju opciju da idu kroz proxy, ali pošto kod kuće koristim net skoro isključivo za surf to mi odgovara. takav paket je 512 = 885 dindži
Daj kakav kontakt za taj radijus, ne bi li njih namolio da mi isteraju pttkds iz kuće? A jel imaju skuplje pakete, a da može torent i slično? I koliko skuplje?
Link to comment

ADSL je sranje, Acer ne valja ništa (proban pre 3 godine), ping je manji na telefonskoj vezi, kablovska rula...I naravno Sunce se okreće oko Zemlje.

Link to comment
Daj kakav kontakt za taj radijus, ne bi li njih namolio da mi isteraju pttkds iz kuće? A jel imaju skuplje pakete, a da može torent i slično? I koliko skuplje?
www.vektor.net ima i običnih paketa bez ograničenja. 512 je oko 1400, otprilike kao i ADSL.mada cenim da ako neko može da istera taj KDS, to je SBB. ovi su ipak mnogo manja firma.edit: acer je sranje, kabl je bolji nego ADSL, i? Edited by Biohemija
Link to comment

I Sunce se okreće oko Zemlje (to je ona ravna ploča koju nose 4 slona, ili kornjače koje plivaju u nepreglednom okeanu).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...