Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

Pocetkom sledece godine opet ce se duplirati brzine ADSL-a,polovinom sledece krece ADSL 2+...
Let me guess.... upload brzina ostaje ista i nakon povećanja? <_< Edited by Conspiracy
Link to comment
Evo malo naucne fantastike, cak i za razvijene zemlje. Japanski ADSL je 100MBps, 40 US$ mesecno, neogranicen download/upload.Retko nesto skidam sa neta, u nedelju sam skinuo Win XP SP2, 2MBps download.Uz to, provajder je "uzjasio" telefonski broj fiksne linije, dodelio svoj IP broj i telefonski pozivi su besplatni (ukljuceni u ADSL pretplatu). Preko fiksnog telefona, nista mikrofoni i racunar.Nisam platio telefon 4 godine, zovem inostranstvo, bilo gde. Skype je u Japanu skoro nepoznat.Slicno je u Koreji, Hong Kongu i Singapuru.Cak i u Australiji ljudi placaju 9 puta vise za 39 puta sporije + download limit.
Waa, sugoidesune... :lol:
Link to comment
いいえ、ベオグラ-ドの大学のです。 :lol: Japan znam samo sa slike. ;)
Ma nisam ja hteo da velicam Japan, nego da kazem da i razvijene zemlje (Australija) su iza sveta. Proporcionalno, Srbija nije bas supak.Australija, je po brzini i cenama pristupa Internetu iza Slovacke Republike.
Link to comment

Nisam ni rekao da jesi, da ne bude zabune. To je samo bila prilika da se setim da sam nekad nešto i učio na tu temu. :) A Japan i Koreja jesu ispred sveta, barem u tim kategorijama, što preko kabla, što bežično.

Link to comment
Australija, je po brzini i cenama pristupa Internetu iza Slovacke Republike.
Sto se Slovacke tice, kolega iz Kosica trenutno ima 34 mbit/s za nesto smesno para (zaboravio sam koliko) a sad ce uzeti drugi paket od 60 mbit/e s` tim da mu taj protok ulazi i TV on demand.
Link to comment
sezam pro, 512 flat...dva dana, za sada nemam zamerke, njihov ruter, malkice je jadan ali radi....sad mi trebaju adrese nekih lepih servera za mazgu, gde ima fine muzike i starih filmova...anyone?
pogledaj ed2k pretrazivace osloskop.net i osiolek.com..
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...