Jump to content
JozoMujica

Broadband Internet provajderi

Recommended Posts

BigLebowsky

sezam pro, 512 flat...dva dana, za sada nemam zamerke, njihov ruter, malkice je jadan ali radi....sad mi trebaju adrese nekih lepih servera za mazgu, gde ima fine muzike i starih filmova...anyone?

Zli Gli
edit: do kraja godine nas verovatno ceka jos jedno udvostrucenje downlinka.
Do kraja ove godine? :huh:

nbg4ever

Prica se (doduse stidljivo) vec par meseci o tome, ali i za ovo proslo povecanje su govorili da ce biti u martu, pa mi oprostite ako sam malo skeptican :rolleyes:

DJ_Vasa

Mislim da sam prvi na ovom topicu koji će pohvaliti Beotel. ADSL zatražen jednog petka, u ponedeljak je bilo sve spremno. Kao poređenje mogu navesti da je komšija istog dana tražio ADSL od Telekoma i dobio ga posle nedelju dana. Tehnička podrška je ljubazna i stručna. Za oko pola godine korišćenja njihovih usluga nije bilo nekih većih problema sa brzinom. Nekoliko kraćih prekida ne ide na njihovu dušu.

I*m with the pilots

realno,

do kraja godine nas verovatno ceka jos jedno udvostrucenje downlinka.
ja uopste ne kontam sta ce nam vise to povecavanje dnwlda. :fashisto:

luba
Neki ruteri se zbune kad treba da glume staticku adresu i blokiraju portove po difoltu. (NB 5 vulgarizama u 1 recenici) Ne verujem da se WAP i ruter kolju medjusobno, pre ce biti da ne prosledjuju adrese kako treba. Ako nam ne uspe ovo online podesavanje, mozemo da probamo sa mojim ruterom koji ima ugradjen wireless.edit: hm, ovo poslednje samo ako imas isdn
nemam isdn, samo obicnu pljuckavac liniju.ruter je onaj conexant tres koji daju. u jednoj od proba sam mu menjala i setovanje u handshake protocol na G.lite pa nista (ovde ima vise vulgarizama nego kod tebe, u-ta-ta)inace, promenih u medjuvremenu i splitere, ali i dalje nema promene. mozda je to znak da treba da se bavim samo piraterijom, a ostalo, bas me briga.

MiddleClass

Ima li jos neko danas problema sa Neobijem? Protok je uzasan! Centrala NBG...

Zli Gli

Imam ja sa Eunetom,veceras mi je download oko 25-27kb. A taman su vezali desetak dana bez rezanja protoka...

vinska musica

kod mene eunet standardnih 50,6

Zli Gli

Evo i kod mene sad 50+ sa rapida,izgleda da je problem bio do depositfiles-a.

dare...

Elem, ugradiše kablovski internet na SBB mrežu, pa bi da pitam par pitanja...Evo ovako, modem ima dva izlaza na kojima piše "USB" i "External" koji je sad prikačen na ovaj trenutnotipkajući komp.Treba mi izlaz na još dva kompa u dečijim sobama, jerbo ne mogu da se izborim za sedište pred ovim priključenim.Interesuje me osim bušenja zidova, šta još treba da pazarim (i gde), da bi na internet prikačio još dva kompa u drugijem sobama i tako rasteretio pritisak na ovo sedalo koje trenutno pritiska moja zadnjica....Pitaću sutra i ove moje stručnjake po firmi, ali cenim da je svaki savet dobrodašao. Takođe je dobrodošao i svaki savet o iskustvima sa SBB internetom, jer se sećam da je na onom tamo forumu bilo neke pljuvačine po SBB-u, ali me to tada nije interesovalo...Hvala unapred.Edit: Uzeo paket od 1390dindži.- zaboravih mu ime.

Edited by dare...

djenka

Nemam tvoje probleme, a i nisam neki stručnjak, ali kupi najobičniji ruter, ili ako nećeš da bušiš i razvlačiš kablove bežični ruter i mrežnu kartu.

kiki

Ako ćeš plaćati bezgotovinski, obavezno uplati 4-5 dana pre isteka roka (treba im dosta vremena da proknjiže promenu) Pridržavaj se uputstva da upisuješ broj svog ugovora. Obavezno izmiruj račun za kablovsku televiziju jer ako to ne radiš, skidaće ti pare sa interneta i srazmerno ti smanjivati broj dana. Naravno, možeš ići i u Kralja Petra i sve plaćati gotovinski (ja tako radim). Obično je gužva, ali ako ih ima troje, ide brzo. Ja nikakvih problema sa SBB-om nisam imala (ako i nestane neta, brzo se vrati), ali ima i onih koji imaju drugačija iskustva.

LeBron

Pocetkom sledece godine opet ce se duplirati brzine ADSL-a,polovinom sledece krece ADSL 2+...

JozoMujica
Pocetkom sledece godine opet ce se duplirati brzine ADSL-a,polovinom sledece krece ADSL 2+...
Odakle je informacija?