Jump to content
IGNORED

PRIJAVE NESTALIH LJUBIMACA


Ryan Franco

Recommended Posts

  • 1 month later...

Mojoj prijateljici je mačak pao sa prozora sa drugog sprata, traže ga oko zgrade. Verujem da se sakrio ispod nekog auta, ali može biti bilo gde u blizini, sumnjam da je otišao dalje. Mačak je baš karakterističnog izgleda, tigrast ali sa belo-sivo notom umesto tipične braon-narandzaste. Zgrada mu je na Karaburmi, u gornjem delu Vojvode Micka, kod GSP stanice. Ako neko od vas živi u blizini ili imate nekoga tamo, molim vas da prosledite, prosto ako neko šeta i spazi ovakvog macana.

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2504320092925594&id=100000428827572

 

Možete javiti direktno Milji ili meni ovde. Hvala!

 

 

Link to comment
  • 1 month later...

Traži se mačka, juče izgleda pala s terase ili prozora, na početku Mirijeva (ul. Duška Radovića). Komšije su je videle poslednji put izgleda ispred zgrade juče oko 15h. Omanja, šarena (bela i tigrasta), zrikava, kućna mačka koja ne izlazi inače i vrlo je pljašljiva. Zove se Điđi. Ako neko živi u tom kraju ili prolazi tuda (Dušana Radovića, Murmanska, Nevenke Urbanove, Milana Rakića, Mite Ružića, Vitezova Karađorđeve zvezde, Dragoljuba Ristića, Ćurtovo brdo, Jovanke Radaković, itd.) i vidi ili nađe je molim vas javite mi na PM.

 

0-02-0a-1d12bdb8ea387bf949bb07278c1b7acb
0-02-0a-93efc7cfb05ab59122c4aad081c30ccd
0-02-0a-e41ec56e4c6aefe6155f92b34e0d9198

Link to comment
  • 10 months later...

Koliko znam, ima Zrenjaninaca na forumu, pa vas molim da prosledite prijateljima sugradjanima:

 

Nestala je tetkina kuca, braon jazavicarka Flopi stara 4 godine. Zivi na Muzlji i poslednji put je vidjena kod "Zepelina". Jako je umiljata i pitoma.

 

97579172_10222820810251579_6434288199740


96781788_10222820843772417_1366331553302

 

Link to comment
  • 5 months later...

Nestao je Maksa, drugaricin jazavičar. Izgubljen pre dva dana u Bojčinskoj šumi. Do sada je možda stigao do nekog od okolinih sremskih sela... Javite meni na PM ako ga je neko video...

 

 

Quote

Nestao 28.10.2020. u Bojčinskoj šumi. Velika je verovatnoća da je još uvek u šumi ili na području Progara.
Maksi je brkati patuljasti ostrodlaki jazavičar, kastriran i čipovan, sa belom gumenom ogrlicom protiv parazita. Boja smeđe prošarana.
Nepoverljiv, ne želi da priđe na prvi poziv (a neretko ni na sve ostale pozive). Pištav lavež. Nije ujedljiv, ako se uspete približiti i dotaći ga, možete bez problema da ga podignete u ruke.

 

maksa.jpg

Link to comment
On 31.10.2020. at 1:19, Frile said:

Nestao je Maksa, drugaricin jazavičar. Izgubljen pre dva dana u Bojčinskoj šumi. Do sada je možda stigao do nekog od okolinih sremskih sela... Javite meni na PM ako ga je neko video...

 

Nađen je, večeras je vraćen gazdarici!  :thumbup: :heart:

  • +1 2
Link to comment
59 minutes ago, Frile said:

 

Nađen je, večeras je vraćen gazdarici!  :thumbup: :heart:

vidim ovaj post u novim postovima, ali kao ime teme procitam ono "prijava nestalih lica" gde prijavljujemo zalutale forumase

 

kako god, bitno je da je vracen gazdarici :D

 

  • Haha 1
Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...