Jump to content
IGNORED

PRIJAVE NESTALIH LJUBIMACA


Ryan Franco

Recommended Posts

posetioci ne smeju da ulaze tamo gde su boksovi sa psima

realan je razlog, psi se na pojavu nepoznate osobe uznemire, razlaju, često u tom uzbuđenju dođe do tuče, ogroman problem se napravi, može da bude povređenih

koliko ja znam, odes tamo , opišeš psa, ako imaju sličnog oni ga dovedu u neku prostoriju na prepoznavanje

neki azili imaju i foto albume sa svim psima ali to se slabo ažurira

najbolje da nadješ nekog poznatog ko radi u azilu i da se zauzme da dobro proćešljaju da li je tvoj pas unutra

mada, i bez veze bi trebalo da budu kooperativni jer im je u interesu da smanje broj pasa

Link to comment

Ne znam da li je zakon ili lokalno pravilo. Meni je isto bilo glupo dok silom prilika nisam videla jedan od azila. nije svaki pas sam, nego su veliki boksovi u kojima bude 10-tak pasa i više. Moj utisak je bio da ne vode previše računa o karakteru i veličini pasa koje stavljaju kao cimere. Tako da se dešava da se psi pokolju međusobno i to do smrti.

Odmah da kažem da nisam to videla svojim očima ali su priče stigle do mene iz prilično pouzdanih izvora. :sad:

Link to comment
  • 3 months later...

htwrok.jpg

 

ajd razdelite ili pogledajte, ne bilo vam zapoveđeno. pas je od mog bivšeg kolege i ima jedno dete koje je tužno za simom

Link to comment

Ludi Sima malo malo pa pobegne, preteče me, i ja sam htela da okačim molbu za novobeogradskepppejce , aj gledajte čeka li ispred neke prodavnice, to mu je manir kad se seti da je pobegao :lolol:

Link to comment

super! tacno bih preckrla

 

juce ova moja budala skoci iznenada i tacno me u usta polize u skoku. ja se prepala jer sam pricala sa nekim poznanikom u parku. u tri lepe sam ga oterala, ne daj Boze da nekom drugom poklanjam paznju. posle mi bi smesno...nas dvoje nismo normalni. 

Link to comment

Super. Ovo mi je najstresniji deo foruma. Noćna mora.

 

Izgubim se čak i kad Mimi vrebajući proleti pored nogu kroz odškrinuta vrata, pa niz stepenice sve se na međuspratovima osvrćući da li jurim za njim. Kad me vidi, onda još jedan sprat niže i onda se već dezorijentiše i ode u ćošak, Tu ga u ćošku uhvatim, čeka me nakostrešen i mrda glavom levo- desno, šatro opasan. 

Link to comment

u jebote

upravo sam na ko zna kojem pivu danas i po nekom dzointu, spojio ovaj topik sa onim o nestalim licima i pokusavam pronaci smisao poslednjeg posta u kontekstu price o nestalom namenskom :D

 

 

vreme je za kracu pauzu :fantom:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Poruke od drugarice, ako neko vidi njenog mačka Prću sa Čubure (ko zna u kom bi delu grada mogao biti sad), molim neka mi javi privatnom porukom:

 

Quote

Mačak Prća je ponovo nestao. Ima oko 2 godine. Sivo beli mačak, na nosiću ima flekicu, ima malkice iskošene okice i prilično je vitak. Kastriran je i čipovan. Veoma je umiljat. Nestao je iz Šumatovačke ulice, odnosno Čuburske i Internacionalnih brigada. Sumnjamo da ga je komšija odneo negde. Prošle nedelje kad je nestao nađen je na Zelenom vencu, tj u Lominoj ulici. Kada je pronađen bio je kod kuće dva dana, najnormalnije spavao, jeo i mazio se, a u dvoršte izlazio samo na po desetak min i vraćao se. Ukoliko imate bilo kakvu informaciju molim vas da pošaljete poruku u inboks. Molim vas delite.  

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Hvala unapred!

Edited by hazard
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...