Jump to content
IGNORED

PRIJAVE NESTALIH LJUBIMACA


Ryan Franco

Recommended Posts

sta da radim kad bude hteo napolje ili da vrsi nuzdu? ne zezam se , nemam ogradjeno dvoriste ni povodac

 

 

Mogu da ti dam povodac, neku igračkicu i grickalice, javi mi se u pp ako hoćeš. 

Link to comment

Kači na FB, i na grupu što je Morgana navela a kači i solo. Okačiću slike i ja, valjda će neka od mojih kučkarki videti. 

Iskopiraću tvoj tekst iz posta.

Link to comment

Svaka čast što si ga spasao, mislim da će gradska vlast morati da preduzme drastične mere što se tiče eliminacije lutalica, koje su sve nasilnije.

 

 

 

Samo se plašim da ćeš teško naći vlasnika koji se verovatno izigrao sa njim, pa ga šutnuo na ulicu.

Edited by Jeremija
Link to comment

Svaka čast što si ga spasao, mislim da će gradska vlast morati da preduzme drastične mere što se tiče eliminacije lutalica, koje su sve nasilnije

Misliš da pobije pse koje su ljudi izbacili na ulicu zarad pasa koje ljudi jos uvek nisu izbacili na ulicu?

Zanimljivo.

Link to comment

sta da radim kad bude hteo napolje ili da vrsi nuzdu? ne zezam se , nemam ogradjeno dvoriste ni povodac

 

Pa da ga vodiš. Uzmi kanap i napravi omču (davilicu) dok se ne s nadjes za ogrlicu i povodac.

Srećna prinova. :D

Link to comment

Svaka čast što si ga spasao, mislim da će gradska vlast morati da preduzme drastične mere što se tiče eliminacije lutalica, koje su sve nasilnije.

 

 

 

Samo se plašim da ćeš teško naći vlasnika koji se verovatno izigrao sa njim, pa ga šutnuo na ulicu.

 

Šta predlažeš kao metod eliminacije? 

 

Misliš da pobije pse koje su ljudi izbacili na ulicu zarad pasa koje ljudi jos uvek nisu izbacili na ulicu?

Zanimljivo.

 

plus 

Link to comment

Misliš da pobije pse koje su ljudi izbacili na ulicu zarad pasa koje ljudi jos uvek nisu izbacili na ulicu?

Zanimljivo.

 

 

Prvo, ne stavljaj mi u usta ono što nisam rekao.

 

 

Drugo, nisu samo psi koji su potencijalne žrtve ugroženi, sve češće imamo napade na ljude, (uključujući i ženu koju su izgrizli kerovi da bi spasla dvogodišnje dete - 

 

https://www.kurir.rs/vesti/srbija/stravican-napad-u-nisu-baka-drzala-unuka-iznad-glave-dok-su-joj-psi-lutalice-kidali-nogu-clanak-2721933, kao i današnji napad na devojčicu u Zemunu, usred časa fizičkog https://www.kurir.rs/vesti/beograd/psi-lutalice-terorisu-zemun-pas-ujeo-devojcicu-usred-casa-fizickog-clanak-2730965  

 

 

Treće, i sam sam primetio pojačanu aktivnost lutalica kad me je prošlog četvrtka iz čista mira, sa ledja  napao veliki crni pas, koga sam se, naravno, lako otarasio, ali koji bi mogao biti velika opasnost za iole manjeg čoveka, ženu, ili dete.

 

 

 

 

 

Šta predlažeš kao metod eliminacije? 

 

 

 

 

Nije na meni ništa da predlažem, na vlasti je da odredi mere koje će zaštiti gradjane. Važno je da se uličari sklone sa ulica, i da ljudi budu bezbedni.

Edited by Jeremija
Link to comment

 

Nije na meni ništa da predlažem, na vlasti je da odredi mere koje će zaštiti gradjane. Važno je da uličari nestanu sa ulica, i da ljudi budu bezbedni.

 

Nije na tebi da određuješ mere, ali ipak predlažeš eliminaciju, valjda imaš barem maglovitiu predstavu kako se ona sprovodi.  Psi ne mogu tek tako da nestanu sa ulica, postoji ime za to nestajanje, ali tebe to ne zanima, samo eto predlažeš drastične mere. 

Link to comment

Moze svaka pomoc je dobrodosla, posebno saveti, za sada je zivnuo skroz , danas je samo lezao i drhtao

Moze li da jede hleb?

 

I ne drhtao posle tolikog stresa. 

Ne bi trebalo da jede previše testa, ali mu možeš dati hleb (natopi ga malo ako neće suv) ako trenutno nemaš ništa drugo. 

Javi se na pp, možemo da se vidimo sutra i da ti dam osnovne potrepštine za psa. 

Link to comment

Nije na tebi da određuješ mere, ali ipak predlažeš eliminaciju, valjda imaš barem maglovitiu predstavu kako se ona sprovodi.  Psi ne mogu tek tako da nestanu sa ulica, postoji ime za to nestajanje, ali tebe to ne zanima, samo eto predlažeš drastične mere. 

 

 

Eliminaciju sa ulica. Nemam ništa protiv da se dušebrižnici organizuju, plate im pelcovanje, uzmu ih kod sebe, ili naprave azil.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...