Jump to content
Sign in to follow this  
dare...

NLB Fantasy 2010/2011

Recommended Posts

Feindouno

Odlucio sam da uopste ne pravim timove za prvo kolo.Samo bezveze gubim vrijeme i nerviram se. Prosle sezone su mi najbolje bile ekipe iz 2. i cak 3. kola.

adasevic

Ja sam probao prosle godine da napravim ekipe posle 2. kola i sa njima sam pukao ko zvecka :( Ove godine sam sve napravio od prvog kola pa kud puklo da puklo...

Timmi

ljudi, ovo nije normalno. dajte nekog igraca od <30 da ce uopste igrati. cini mi se da s vise isplati uzimati ove od 70+ nego ove cetrdesetak.

Timmy

Sava Lesci vredi 15 poena, a igrace bar 10-15 minuta.

Timmi

imam ga u svim timovima. :) jos neko?

adasevic

Stefan Stojacic je jcue potpisao za Radnicki, kosta 25.

dare...

Još nekoliko sati imate da napravite ili izmenite timove...Ove godine izgleda mršavo interesovanje na PPP-u.

Feindouno

Nista previenj, nista preporuceni igraci... podbacio si dare :(

dare...
Nista previenj, nista preporuceni igraci... podbacio si dare :(
To sam radio prošle godine...Ima valjda ovde na PPP-u dovoljno stručnjaka da sami nadju svoje Stojačiće, Lešiće, Katniće, Bature, Dragiće,Bilane, Borisove... I plus 3-4 pika sigurice iz Olimpije i + 2-3 omiljena MVP-ja i eto tima za prvo kolo... ;) Edited by dare...

Кристофер Лумумбо

napravio sam jedan tim, mrzi me da pravim pet.

Edited by kojot

Feindouno
To sam radio prošle godine...Ima valjda ovde na PPP-u dovoljno stručnjaka da sami nadju svoje Stojačiće, Lešiće, Katniće, Bature, Dragiće,Bilane, Borisove... I plus 3-4 pika sigurice iz Olimpije i + 2-3 omiljena MVP-ja i eto tima za prvo kolo... ;)
Pa da, razmazio si nas.Napravio sam ipak 2 ekipe, bilo mi dosadno.

Timmi

napravio 4 ekipe, lesic u sve 4, macvan, zoric, markota u dvije, valjda, od ostalih rasko, jawai, necas... iliev i draper u dvije ili tri, morovic, nissim, krivec po jednom, valjdabekova ima najvise purpla, vitkovac,lorbek, dragic, jagodnik, ozbolt, persic, stojoacic, batur, borisov, rojc, muric, kremen, simmons, stemberger...dare, sta kazes?

dare...
napravio 4 ekipe, lesic u sve 4, macvan, zoric, markota u dvije, valjda, od ostalih rasko, jawai, necas... iliev i draper u dvije ili tri, morovic, nissim, krivec po jednom, valjdabekova ima najvise purpla, vitkovac,lorbek, dragic, jagodnik, ozbolt, persic, stojoacic, batur, borisov, rojc, muric, kremen, simmons, stemberger...dare, sta kazes?
To je to...Na pleju pomešaš ove od 45-55 (ja sam guro i Katnića od 25) i to je to... Pa kako se skocka...

Feindouno

Imam 2 ekipe:Ilievski, MorovicStojacic, Ozbolt, Borisov, SaricMarkota, Katic, Lesic, MacvanKatnic, IlievskiStojacic, Ozbolt, Borisov, LenzlyLesic, Markota, Macvan, GrgatUspio sam da ne izgubim pare nakon prve utakmice, cak postoji i mala zarada.

Sign in to follow this  

• Create New...