Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Finale: Turska - Sjedinjene Američke Države

Finale: Turska - Sjedinjene Američke Države  

54 members have voted

1. 1. Ko će biti šampion

• Turska
    • Sjedinjene Američke Države

Recommended Posts

hazard

Prvi put u zivotu u basketu navijam za Amere. Uvek sam navijao za njihove protivnike, kao da pobede slabiji, da bude iznenadjenja, da se skinu Ameri s trona. Sad ne. Navijam za potop Turaka. Uostalom, Ameri nisu uzeli prvenstvo 16 godina (od 1994!), red bi bio.Nece smeti sudije da kradu Amere, mozda malo poguraju Turke u prvom poluvremenu tek da bude jednocifrena razlika posle 20 minuta. U svakom slucaju nece smeti onako sramotno da im pomazu u 4. cetvrtini kao protiv nas.Prizeljkujem 40 razlike, sa 30 bi bio zadovoljan, ali ocekujem pobedu od 15 razlike i gorak ukus nepravde sto je Turska zastava podignuta malo vise od nase - ili sto su Turci na podijumu, a nasi nisu.USA, USA!

goofs
secam se atmosfere u spensu pre par godina kad su juniori uzimali zlato na svetskom.klinci koji su tada igrali za usa su vec posle nekoliko minuta ocigledno vise razmisljali o tome kako da izvuku zivu glavunego o tome kako da dobiju utakmicu.mislim da je to bio odlazak u diznilend u odnosu na ono sto ih ceka veceras.
True, ali to tad su bili klinci kao sto kazes. Ovo sad su prepotentno-nabrijani jebivetri, egoiste par ekselans, (samorpoklamovane) zvezde. Iako mozda kvalitetom nisu toliko superiorni, mislim da oni zive za trenutak kada ce moci da utisaju punu halu protivnickih navijaca. To im dodje samo motiv vise. Edited by goofs

Mil@n

Navijaću za Amere ko za svoje. Ne zato što ih nešto posebno volim, već jer su mi se Turci smučili za narednih još 500 godina.

Edited by Glas RazumaN

hattori
True, ali to tad su bili klinci kao sto kazes. Ovo sad su prepotentno-nabrijani jebivetri, egoiste par ekselans, (samorpoklamovane) zvezde. Iako mozda kvalitetom nisu toliko superiorni, mislim da oni zive za trenutak kada ce moci da utisaju punu halu protivnickih navijaca. To im dodje samo motiv vise.
mda, iskalili su se u 'grotlima' nba arena.ako ameri zive za ovaj trenutak, turci bi za isti ubili.^_^

pp34

e .. jel ima neko americku zastavu ? ajde da se nadjemo u gradu veceras posle tekme, sto vise nas, i slavimo pobedu amera sve uz zastavu i klicanje JU ES EJ - JU ES EJ. disclaimer : ovo nije pandan turcima iz pazara, bole me kurac za njih. ovo je samo zbog pravih™ turaka, a mozemo da sredimo i da nas snimi par tv ekipa i to ode u svet™ :lol:

Edited by 8-walker

Weenie Pooh
secam se atmosfere u spensu pre par godina kad su juniori uzimali zlato na svetskom.mislim da je to bio odlazak u diznilend u odnosu na ono sto ih ceka veceras.
Sinoc sam bio uvjeren da ce ih Ameri dobiti ali sam se probudio sa potpuno drugacijim misljenjem :blink: Mislim da ce da se useru pred 16k Turaka kojima smrdi iz usta, lopovskim sudijama iz Sijera Leonea i naravno 12 divova :puke: Ipak su i oni 1 klinci i nisam siguran da ce imati tu stabilnost koji su imali nasi. Uz to, sve se nesto prave fini, samo su Angolu bas ugazili i to neplanirano. U cetvrtfinalu i polufinalu svega 10 i 15 razlike protiv protivnika koji su daleko losiji i to samo zahvaljujuci azaustavljivom Durantuli. Turska dobija mmnj :(
Stokholmski sindrom, jebotebog :o Ne bojte se, dobijaju Amerikanci bez previše problema. Kakav god kriterijum sudije da primene, moći će da se prilagode, a direktne krađe u finišu čisto sumnjam da će biti, ipak NBAovci imaju malo veći autoritet od ovih naših mučenika...Hido vs. Durant? :lol:

Jozef K.
e .. jel ima neko americku zastavu ? ajde da se nadjemo u gradu veceras posle tekme, sto vise nas, i slavimo pobedu amera sve uz zastavu i klicanje JU ES EJ - JU ES EJ. disclaimer : ovo nije pandan turcima iz pazara, bole me kurac za njih. ovo je samo zbog pravih™ turaka, a mozemo da sredimo i da nas snimi par tv ekipa i to ode u svet™ :lol:
haha. Više bi učinio na promidžbi Srbije od ministra spoljnih poslova :D

Milogled Bluff

Nadam se da ce ih Nemeri rastaviti na proste cinioce

Кристофер Лумумбо

majstore, ulepsaj mi vece

kevin_durant.jpg

Shan Jan

Javlja mi se da ce ovo biti najzesci pbp u kome ne ucestvuje nista iz Srbije.U S A! U S A!!! :jerry:

Milogled Bluff

Zelim mirnu i tihu noc na ulicama New Shoppinga

Ted

Ajmo Ameri, odvaljivanje!!!

Кристофер Лумумбо

jel ovo sudi luidji binsr lamonika?! nadam se da ga je danilovic zvao pre meca.

Feindouno

Rose je poceo da penetrira

Feindouno
jel ovo sudi luidji binsr lamonika?! nadam se da ga je danilovic zvao pre meca.
Neki Brazioc je prvi sudac. Vidjeli ljudi da im dobro ide sa juznoamerikancima

Sign in to follow this  

• Create New...