Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Finale: Turska - Sjedinjene Američke Države

Finale: Turska - Sjedinjene Američke Države  

54 members have voted

1. 1. Ko će biti šampion

• Turska
    • Sjedinjene Američke Države

Recommended Posts

kizjah

Turci su svoje završili, od gotovo svih ekipa iz četvrtfinala realno amerima ovi najviše odgovaraju, prvenstveno zbog bekova, mada istina je da Boša sa svojom zonom teoretski ima neke adute ali da se sada ne ponavljamo kako se ona napada, siguran sam da Križevski to dobro zna.jedino ako im stave duplo heroina u droge od sinoć ;)

goofs

Ja bih radije da Ameri pobede 1 razlike kosem Durantule u poslednjoj sekundi. Pa nek placu i kukaju onda sudijama gamad osmanlijska angry.gif

yolo

moze jedno amatersko pitanje iz zadnje klupe: sta mislite kakve bi bile nase sanse protiv ovih amera veceras?

Braća Strugacki

Da pobede Ameri, pa nek' opet slave u Novom Pazaru k'o sinoć.Ali ne baš da pobede, nego da bude razvaljivanje.

Joe D
moze jedno amatersko pitanje iz zadnje klupe: sta mislite kakve bi bile nase sanse protiv ovih amera veceras?
A bre gazzo, opet sam se izbedacio kad moram da razmisljam o tome. :( Sanse da odigramo dobru utakmicu bi bile velike, da dobijemo ne tako velike.

assück

a jebiga samo bi se nervirali u finalu, pizdeli zbog koraka i americkog shvatanja da su najbolji i neprikosnoveni

fancy claps

sanse bi bile polapola.usa na ovom turniru nece igrati protiv ekipe koja je ni blizu naseg kvaliteta, a vec su pokazali silne slabosti.imamo igrace koji su dovoljno brzi i dugacki da drze duranta koji je, u nba, vec pokazao da je jednostran igrac kad mu se odbrana prilagodi.unistili bismo hi unutra.ne kazem da bi bilo lako, ali svidjaju mi se nase sanse protiv amera. to je uostalom reko i misa lakic.

Edited by fancy claps

sherman

necu danas gledati nista, suvise sam skrhkanglupi turci...GO USA GO USA

Have_Fun

Voleo bih da obe ekipe izgube

Shan Jan
Voleo bih da obe ekipe izgube
Sto bre? Meni ovi ameri najfiniji od svih amera koje sam gledao.

Have_Fun

Ne znam.Sto kazes, jesu mozda najfiniji do sada, ali nekako ne mogu da odlucim za koga da navijam. Da je umesto Turske prosla neka druga ekipa, verovatno bih navijao za tu reprezentaciju..Ovako.. verovatno cu odluciti u toku utakmice, ako odlucim uopste.

hattori

secam se atmosfere u spensu pre par godina kad su juniori uzimali zlato na svetskom.klinci koji su tada igrali za usa su vec posle nekoliko minuta ocigledno vise razmisljali o tome kako da izvuku zivu glavunego o tome kako da dobiju utakmicu.mislim da je to bio odlazak u diznilend u odnosu na ono sto ih ceka veceras.

Shan Jan

Navijaj protiv Turaka. Tako se to resava :D

hattori

naravno da cu navijati protiv turaka,al mislim da siroti ameri nemaju mnogo sanse.

Feindouno

Sinoc sam bio uvjeren da ce ih Ameri dobiti ali sam se probudio sa potpuno drugacijim misljenjem :blink: Mislim da ce da se useru pred 16k Turaka kojima smrdi iz usta, lopovskim sudijama iz Sijera Leonea i naravno 12 divova :puke: Ipak su i oni 1 klinci i nisam siguran da ce imati tu stabilnost koji su imali nasi. Uz to, sve se nesto prave fini, samo su Angolu bas ugazili i to neplanirano. U cetvrtfinalu i polufinalu svega 10 i 15 razlike protiv protivnika koji su daleko losiji i to samo zahvaljujuci azaustavljivom Durantuli. Turska dobija mmnj :(

Edited by Feindouno

Sign in to follow this  

• Create New...