Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Finale: Turska - Sjedinjene Američke Države

Finale: Turska - Sjedinjene Američke Države  

54 members have voted

1. 1. Ko će biti šampion

• Turska
    • Sjedinjene Američke Države

Recommended Posts

No7
Dobro doktore.Mani me se, uzasno si naporan.
Не мењај мишњеље свака два минута са све некаквим одушевљењем и све ће бити супер.

Feindouno

Ako ti se ne svidja, pravac IL.Ja cu i dalje pisati kao i do sad.Poceo tenis, izvini, zurim.

Teixeira
Па послали су и на прошле ОИ најјачи састав па су играли егал са Шпанцима.
jbt, ajde molim te uzmi i pogledaj utakmice sa olimpijade '08 i detaljnije mi objasni kako to nije bio dominantan put do zlata? koliko dugo je shpanija imala vodjstvo u drugom poluvremenu finala? zashto je u grupi bilo skoro 40 razlike? shpanci namerno pustili da bi zavarali? zato shto je sudio lamonica? ima mnogo objashnjenja, siguran sam.
ЛОЛalo bre, "poznavaoci"pricate o lebronu i brajantu, igracima koji daju kos at will, kome hoce i kad hoce, a kamo li turcima.e moji "poznavaoci"....
ako nisi primetio sada na SP, durantuli su davali vruc krompir i ostavili ga da sam igra u velikom broju napada. kobe je vec na olimpijadi pokazao (razloga ima vishe - povreda prsta, period godine u kojem nikada nije igrao, drugachija pravila, a nazalost i godine stizu) da ne moze da shutira sa visokim procentom na ovakvom takmichenju, otud moja sumnja u njega. lebronu svaka chast na tome kakav je igrach, ali po shutu se ne moze porediti sa durantom, a veliko je pitanje kako bi prolazio kod sudija i protiv chetvorice protivnika koji bi kolabirali na njega prilikom prodora. da prokomentarishem i carmela - siguran sam da bi on imao dobar broj utakmica u kojima bi shutirao nekih 12-19 za 30+ poena, ali bi na takmichenju , sasvim sam ubedjen, imao jednu 4-21 utakmicu. e sad, kad bi ona doshla, morali bi saigrachi da vade, a u ovoj ekipi to bi bilo dramatichno... Edited by Teixeira

ExicPL
jedino realno objashnjanje za ovo mi je shto se ovo sve igra u periodu kada on nikada u zivotu nije igrao utakmice, tj. duboko u fazi njegovog odmora.btw, jedno pitanje za par vas shto pratite nba - da li bi osvojili da je umesto durantule bio el bi dji? ja mislim da ne bi. ne bih se usudio da kazem isto za mambu jedino zbog navijachke neobjektivnosti :D
Mama, zato volim Duranta!
Iz Beograda mi je drug nakon finala poslao zanimljivo pitanje: "Da li bi ovaj isti tim sa LBJ-om umjesto Duranta osvojio zlatnu medalju?"
:lol:

fancy claps
:blink: pa edin je debil. a bio sam fan. angry.gif

No7
jbt, ajde molim te uzmi i pogledaj utakmice sa olimpijade '08 i detaljnije mi objasni kako to nije bio dominantan put do zlata? koliko dugo je shpanija imala vodjstvo u drugom poluvremenu finala? zashto je u grupi bilo skoro 40 razlike? shpanci namerno pustili da bi zavarali? zato shto je sudio lamonica? ima mnogo objashnjenja, siguran sam.
На сва твоја питања је већ дат одговор.

djuras
a sta je to toliko debilno napisao?

MocaVukotic
do jaja mi je što poredi duranta sa alexom englishom. taj je trpao kao sumanut, a bio je stara škola™, u vreme dok je NBA još bila gledljiva. bravo za to poređnje.

fancy claps

misim, lik se jako brzo izbahatio, jako brzo i za domace uslove. al i mi smo krivi jer smo hejlovali sporckog komentatora samo zato sto se, paz, lozi na kosarku.ne znam. za mene je 2. pasus tog texta toliko problematican i toliko glup i na toliko nivoa i toliko lici na nesto sto je tegi napiso iljadu puta i toliko nasilan - da nisam ni cito dalje. ako momak na prvu odbacuje bilo kakav pokusaj da se igra objektivizuje, a u istoj recenici pise o nekakvom znanju, i to ucini tako arogantno i razmetljivo, onda ne samo da ima problema sa osnovima epistemologije nego bi trebalo da razmisli o tome zasto pise u formi novinara a ne forumasa. on je fenboj, skroz je luuuud, i time se dici? super! slobodan je da dodje na forum, na plejbajplej teme, pa nek slinavi gde je mesto. a ja cu da ga posaljem na ikarove pasnjake. il nek nauci da pise pa da postane bil simons. ovako je novinar taman kolko i tegi.

DarkAttraktor
:wub:

Sign in to follow this  

• Create New...