Jump to content

Polufinale: Sjedinjene Američke Države - Litvanija

Polufinale: Sjedinjene Američke Države - Litvanija  

31 members have voted

1. 1. Ko ide u finale

• Sjedinjene Američke Države
    • Litvanija

Recommended Posts

Duel dve do sada neporazene ekipe. Amerikancima su ozbiljniji otpor pruzili samo Brazilci, dok su ostali izasli na teren s namerom da izgube i cekaju kraj, iako mi ekipa SAD deluje kao daleko od nepobedive. Litvance nisam mnogo gledao, ali ni njima niko nije pruzio ozbiljniji otpor. U cetvrtfinalu su pregazili ekipu Argentine neverovatnim sutom. Skoro nisam video da neko sutira kao Litvanci u prvom poluvremenu. Prednost bih dao ekipi Litvanije, i njih ocekujem u finalu.

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Venom

4

• BlackGeorge

7

• nisam ja

4

• Feindouno

7

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gazenje 20+ razlike uz mnostvo razocaranih gledalaca pored malih ekrana
xu cetvrtom minutu litvanci ce vec napraviti cetvrti faul, ovi ce ih uhvatiti u masinu, a vec u osmom minutu ce biti 20-6 za Amere. na kraju 90-72 mmw. Edited by pacey defender

Ako ih stvarno dobiju, onda kapa dole, ali... Mislim da su bili najgori moguci protivnik za Argentinu, odigrali su vrlo brzo, a Argentinci to nisu mogli da isprate. Otprilike, igrali su slicno nama protiv Argentine, samo sto u trenucima kad su ih lomili nisu procerdali 4 kontre zaredom. Jos ih je i sut posluzio. Amerikance vec nece moci da ubiju tempom.Amerika nije ubedljiva, ali ni oni sigurno nemaju problem da odigraju dobru odbranu i ubace gomilu poena iz kontre.

Ako Ameri igraju kao protiv Rusa, a Litvanija kao protiv Argentine, Litvanija dobija utakmicu.Medjutim, verujem da ce Ameri da se uozbilje bar malo, a Litvanci nema sanse da ponove sutersku utakmicu kakvu su imali u cetvrtfinalu, tako da prolaze SAD. Litvanci su cini mi se vec dostigli svoj vrhunac na ovom prvenstvu protiv Argentinaca, i sada im slede 2 poraza do kraja.

• Create New...