Jump to content
IGNORED

Premier Liga


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ArleKino

    64

  • porucnik vasic

    17

  • MiddleClass

    14

  • Brazilac

    10

Pa ja pratim samo nesretni PPP i ovde nema ničega, sem Saveznikovih sistema, Krampe i njegovog dvoseda. Od sada kad čuješ neku dojavu imaš topik, a zajebeš li ostavićemo pravednom modu da ti sudi.

Link to comment
  • 2 months later...

Na inzistiranje Pantelića:Modriča je prva, žepče uvjerljivo zadnje. široki Brijeg i Čelik se drže visoko, a oba kluba najavljuju lov na vodeću Modriču.Tužna vijest je obilježila zimsku pauzu (koja traje kao pauza u međeda <_< ) - Sulejman Smajić, polivalentni igrač Zrinjskog i povremeni reprezentativac BiH, ima problema sa srcem. Nakon detaljnijih pregleda će biti poznatija njegova dalja igračka sudbina no čini se da je njegova karijera ozbiljno ugrožena. :( žižović se spominje u rubrici "mogući odlasci".Kad je u pitanju bh. reprezentacija, tu su vijesti puno zanimljivije. Nakon što je počeo krivični proces protiv Muniba Ušanovića i Miodraga Kureša (mislim za pronevjeru), a Ahmed Pašalić napokon napustio mjesto direktora svih reprezentacija, repka je dobila novog selektora. Za selektora A-reprezentacije izabran je "igrač sa brojem 9"(tm Dragiša Ćorsović) Meho Kodro, bivši centarfor Veleža, Real Sociedada, Barcelone, Tenerifa, Alavesa i (nekog) Maccabija. Kodro je za prijateljski susret sa Japancima pozvao i potpisnike peticije - Hasagića, Tolju, Bajramovića, Spahića, Papca, Grlića..., a očekuje se da Vijeće ministara napokon da državljanstvo Miralemu Pjaniću, 17-godišnjem vezistu Metza, pa da momak debitira za A-tim. Pozvan je i Larko Madetić iz Partizana.Meni je bilo zanimljivo čitati promociju drugog velikog favorita za klupu reprezentacije Zlatka Kranjčara u Sportskim Novostima (izdanje za BiH). Valjda jedini sportski novinar iz širokog Brijega Miljenko Karačić je propagirao Kranjčara zbog veće igračke karijere od Kodrine (:unsure:), ali i činjenice da bi Kranjčar učinio reprezentaciju prihvaćenom u cijeloj BiH. Strašno me zanima kako bi to Kranjčar, okorjeli HDZ-ovac i lik koji se hvalio nepoznavanjem ćirilice kao dokazom domoljublja baš u tim Sportskim Novostima, dopro do bh. Srba... :rolleyes:

Link to comment
<_<
:( Ako te tješi, trebali su ispasti prošle godine, ali su kupili produžetak premijerligaške agonije za još jednu godinu.
Inace sam u sahu zvjeka.
Kako nećeš biti - jel ono danas u Budvi izložba "Hladno oružje i Crna Gora - 16-19.vijek"? Ko bi vas smio pobijediti... :unsure:
Link to comment
Znaci postoji onda sansa da opstanu i ove godine? :rolleyes:
Ne bih ti davao lažnu nadu. Recimo samo da su im šanse manje od onih da Filipenko od sutra počne da zaziva dolazak svih živućih Brnovića u Partizan u odbrani jesenje titule.
Link to comment

Evo informacije u kojoj se spajaju Zvezda i Partizan - Nemanja Stjepanović, stoper Modriče i bivši član Crvene Zvezde, potpisuje ugovor sa slovačkom Artmedijom. Stjepanović je bio najbolje ocijenjeni stoper prvog dijela prvenstva BiH.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...