Jump to content

Polufinale: Srbija - Turska

Polufinale: Srbija - Turska  

94 members have voted

1. 1. Ko prolazi u finale

Recommended Posts

to su potezi koji idu u korist tima, na mecevima gde je ulog veliki.potezi su dzukacki ali sto bi reko djordjevic, igracki.na ovom forumu je vecina posetilaca moralni krem, izgleda.ili se ipak nikada nisu bavili sportom, cak i rekreativno.

• Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

59

• Milogled Bluff

56

• Кристофер Лумумбо

44

• ivamehiva

37

to su potezi koji idu u korist tima, na mecevima gde je ulog veliki.potezi su dzukacki ali sto bi reko djordjevic, igracki.na ovom forumu je vecina posetilaca moralni krem, izgleda.ili se ipak nikada nisu bavili sportom, cak i rekreativno.
da li onda mozes da se setis kada je neki igrac ucinio nesto tako smekerski kao asik?a nije da nije bilo neizvesnih penal zavrsnica.

postoji mnogo primera u sportu.to je nefer ponasanje, ali mi iz pozicije forumasa ne mozemo da sudimo asiku i da mu sprocitavamo moral jer se radi o situaciji gde je ulog preveliki, a emocije sigurno ponistavaju razum.kazem ti, svako ko se bavio sportom na vrhunskom nivou, nece osuditi asika.pitaj maradonu :)

A sto se jos neko od tih velikih sportista ne javi sa slicnom pricom?Da je recimo Kutlaj ovo izjavio vec bi 3 forumske strane opstile sa najmilijima mu.A ovo je jos gore. Tim momcima, koji zbog te kradje i danas ne spavaju mirno, Djordjevic bi idol.

postoji mnogo primera u sportu.to je nefer ponasanje, ali mi iz pozicije forumasa ne mozemo da sudimo asiku i da mu sprocitavamo moral jer se radi o situaciji gde je ulog preveliki, a emocije sigurno ponistavaju razum.kazem ti, svako ko se bavio sportom na vrhunskom nivou, nece osuditi asika.pitaj maradonu :)
znaci, po tebi bi bilo posve prihvaceno i u redu, da se u svakoj utakmici koja udje u slican zavrsetak,igraci koji slabije sutiraju bacanja ili sta vec, valjaju po terenu u samrtnom ropcu, da bi posle par minuta vaskrsli, kao da nista nije bilo?

nisam to rekao, niti to mislim.za asika, ceo turski tim i narod koji voli kosarku tamo, ovo utakmica je bila potpuno drugacija od drugih i verovatno im se nikada nece ponoviti (mislim na vaznost utakmice i sta im je pobeda donosila).ne opravdavam, rekao sam da je potez dzukacki, ali razumem.mislim da asik nikada pre nije uradio nesto slicno, niti ce uraditi, jednostavno situacija se tako poklopila, a on je mislio da ce tim nesportskim potezom povecati sanse svom timu.kao sto je djordjevic rekao, nije taj potez odlucio utakmicu.ova njegova formulacija "smekerski" je i meni cudna, verujem da je kurir to nafilovao.

Edited by Psihodelija

i ta teza da taj trenutak nije odlucio utakmicu je diskutabilan.kako djordjevic zna da asik ne bi promasio oba bacanja, i da mozda bas zbog tog arslanovog poena nije igrao produzetak,u kojem bi smo (mozda) pobedili? :)

Ja se ni sekundu nisam nasao iznenadjenim niti nesto iznerviranim potezom Asika.Pretpostavio sam da ce tako nesto uraditi. Da li je smekerski, sportski, igracki, to svako moze da protumaci na svoj nacin.Ja se secam da je nas trener jednom igracu rekao, ako krenes na prodor i fauliraju te, odmah se hvataj za ruku, kukaj iz glasa i trazi izmenu :DMomka su faulirali, on preuzeo odgovornost - mi izgubili :D

pacey defender
koliko kosta da mu posaljemo flegmu?
flegmu ili flegmine izlučevine? skuuupo, ako ćemo flegmi da plaćamo ceo aranžman. Edited by pacey defender
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...