Jump to content

Polufinale: Srbija - Turska

Polufinale: Srbija - Turska  

94 members have voted

1. 1. Ko prolazi u finale

Recommended Posts

• Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

59

• Milogled Bluff

56

• Кристофер Лумумбо

44

• ivamehiva

37

Johann Gambolputty__of Ulm

Dosad nijednu ozbiljnu reprezentaciju nismo razvalili sa 15+ razlike, pa nećemo ni Turke. Sa druge strane, ni mi se nismo još našli u situaciji da protivnik povede sa 15+, osim u finalu prošle godine sa Špancima, i to nije dobro izgledalo. Moj je zaključak, dakle, sledeći: ako bude neizvesno do kraja, imamo šanse da ih dobijemo. Ako Turci povedu sa 25 razlike, neće na dobro da izađe. :ph34r:

Moj je zaključak, dakle, sledeći: ako bude neizvesno do kraja, imamo šanse da ih dobijemo. Ako Turci povedu sa 25 razlike, neće na dobro da izađe.  :ph34r:
  :Hail:  :lol:
Boza_zvani_Pub
U po polja Ðorđe sablju vadi,;
Zulumćarske odsijeca glave.
A kad Ðorđe isiječe Turke,
Isiječe Turke zulumćare,
Onda Ðorđe u gradove uđe;
Što bi Turak' po gradov'ma b'jelim,;
Što bi Turak za sječe, is'ječe;
Za predaje što bi, to predade;
Za krštenja što bi, to iskrsti.
Kad je Ðorđe Srbijom zavlad'o,
I Srbiju krstom prekrstio,;
I svojijem krilom zakrilio
Od Vidina pak do vode Drine,
Od Kosova te do Biograda,

:Hail: iz legendarne "pocetak bune protiv dahija"Srecno veceras!

Edited by Boza_zvani_Pub
Dosad nijednu ozbiljnu reprezentaciju nismo razvalili sa 15+ razlike, pa nećemo ni Turke. Sa druge strane, ni mi se nismo još našli u situaciji da protivnik povede sa 15+, osim u finalu prošle godine sa Špancima, i to nije dobro izgledalo. Moj je zaključak, dakle, sledeći: ako bude neizvesno do kraja, imamo šanse da ih dobijemo. Ako Turci povedu sa 25 razlike, neće na dobro da izađe. :ph34r:
:lol: Odlican ti je zakljucak. Narocito ako sa tih 25+ povedu negde pred kraj.
Zar nismo protiv Argentine u prvoj cetvrtini gubili sa 20-5 ili tako nesto? U svakom slucaju oni su imali 20 poena u jednom trenutku a nas je ucinak bio jednocifren.
Кристофер Лумумбо

sanse su nam minimalnehttp://www.kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=4482:isuse:vladan tegeltija :D

Edited by kojot
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...