Jump to content

Polufinale: Srbija - Turska

Polufinale: Srbija - Turska  

94 members have voted

1. 1. Ko prolazi u finale

Recommended Posts

Malo se pogubio do kraja, jebiga. Evocira svoju odbranu morala & etike iz 1990 sa Čuturom... nije mi jasno kako ga je tu odbranio, ali nema ni veze. A ovo sa ranijim treningom je očigledno ključna stvar. Pozivanje da Evropljanima sude Evropljani mu je sviranje kurcu.Niko normalan mu ništa ne zamera, ne znam zašto je sad uzeo da se pravda ovako traljavo...
Imaš žestok problem s razumevanjem konteksta.
  • Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

59

• Milogled Bluff

56

• Кристофер Лумумбо

44

• ivamehiva

37

henrik larsson
:isuse: E ako mi Ti kažeš, idam odmah da spavam, skoro je 11.@kojot, napušava u prazno, bori se sa vetrenjačama. Nije mu trebalo, mogao je čovek da ostane dostojanstven i pokraden. Ako znaš šta je hteo da kaže sa tim podsećanjem na 1990, reci molim te, pošto meni zvuči kao neka od usputnih priča Ejba Simpsona.
Aj stvarno nemoj više, pliz.

Nisam ispratio odakle je krenuo Filipenkov elaborat (pa i pljuvanje po istom), ali mi se čini da ću se (+1) uglavnom pridružiti Filipenku. Nije reč o teomrziteljstvu, još manje o dudamrziteljstvu, nego o činjenici da smo loše odigrali čitav niz važnih napada. Šutiralo se bez ikakvog rezona, a napadalo sa nikakvom organizacijom. Šteta, jer smo sa loših par minuta bacili u vodu mnogo, zaista mnogo toga odlično odrađenog.Pretpostavljam da ću biti usamljen, ali za moj ukus previše smo ušli u tu američku/litvansku/špansku ili čiju već igru. Ili smo je bar modifikovali na pogrešan način. Sloboda u igri lepo deluje, ali kad se igra na rezultat, kad je to polufinale svetskog prvenstva, onda bih uvek selekciju šuta stavio ispred slobode.(A inače, mnogo i previše su nam falili Tepić i Bjelica. Na ovaj roster koji je Duda u suštini majstorski napravio i klesao ovih par godina i izvukao skoro maksimum, kad ti se potpuno raspadne tako važan igrač kao što je Tepić, a nije mnogo bolji bio ni Bjelica, onda je to teško nadoknaditi. Rašić se na kraju u važnim utakmicama vratio tamo gde realno i pripada, u prosek, a Kešelj iako je mene lično veoma prijatno iznenadio, nije ta klasa koju je trebalo da donese Bjelica).

Kako god da smo igrali, to je dalo rezultata. Reprezentacija nije Partizan, nema takav sklop igraca i ne moze tako da igra. Imali smo drugi najbolji napad na prvenstvu, i mislim da je kukanje na stil igre potpuno promaseno.To ispucavanje na kraju je vise bilo zbog psihickog i fizickog pada. Desava se. Ne moze se svesti analiza ekipa na dva minuta jedne utakmice.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...