Jump to content

Polufinale: Srbija - Turska

Polufinale: Srbija - Turska  

94 members have voted

1. 1. Ko prolazi u finale

Recommended Posts

• Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

59

• Milogled Bluff

56

• Кристофер Лумумбо

44

• ivamehiva

37

toliko sam pogubljen u prostranstvu i vremenu, da sam veceras otisao u bar da gledam nasu utakmicu. sto je najgore ja sam na +8GMT, te sam probudio zenu i dete prijatelja dok sam ga nagovarao da krene i on. fulio sam dan, a i kafic gde sam ga zvao je bio vec zatoren (ja mislio da radi 24/7). posle frka/trka da se nadje i stigne na drugo mesto do 02:30 i pocetka tekme. stigosmo nekako...na arg-rus. :thumbup:gleda me covek i ne veruje koji sam mentol. da je srece da sam popio vise od jednog piva, ovako trezan ne mogu da se izvadim nikako.

toliko sam pogubljen u prostranstvu i vremenu, da sam veceras otisao u bar da gledam nasu utakmicu. sto je najgore ja sam na +8GMT, te sam probudio zenu i dete prijatelja dok sam ga nagovarao da krene i on. fulio sam dan, a i kafic gde sam ga zvao je bio vec zatoren (ja mislio da radi 24/7). posle frka/trka da se nadje i stigne na drugo mesto do 02:30 i pocetka tekme. stigosmo nekako...na arg-rus. :thumbup:gleda me covek i ne veruje koji sam mentol. da je srece da sam popio vise od jednog piva, ovako trezan ne mogu da se izvadim nikako.
:Hail: :Hail: :Hail: Hoce te ta Argentina :D
Frank Pembleton
Nego kad je sutra tekma jesu li nesto pomerali?
razumem ga. ipak je on suvise kul da bi glasao na pulovima...
ma nijeee!! glaso prosli put za nas i mi pobedili. secas se da smo njega cekali da odluci mech!!!ja sutra moram na neki budjavi rostilj. ne budu li mi ukljucili internet da bar malo bacim pogled naljuticu se.edit: glaso i vasudjevo!!! :D Edited by MayDay
ma nijeee!! glaso prosli put za nas i mi pobedili. secas se da smo njega cekali da odluci mech!!!
secam se naravnoali tad je glasanje na pulu bilo kolko tolko hip. ocigledno da danas vise nije...ako nas izmalerise treba mu zabraniti da stavlja onu srcad
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...