Jump to content

Polufinale: Srbija - Turska

Polufinale: Srbija - Turska  

94 members have voted

1. 1. Ko prolazi u finale

Recommended Posts

• Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

59

• Milogled Bluff

56

• Кристофер Лумумбо

44

• ivamehiva

37

Bilo kako bilo - ocekujem tj nadam se utakmici koju ce odluciti jedna lopta.
Ja bih rađe da neko nekog razguzi (a po mogućstvu mi njih) jedno dvajes razlike jer stvarno više nemam herca za one šokove.
Cudi me da se Teodosic, ovde proglasen od strane eminentnih psihoanaliticara kao samozivi magarac koji ne jebe saigrace i rusi "drugarstvo" zarad sopstvene patologije odlucio na to da se tim istim saigracima izvini zbog lose partije. <_< Ali, eto sad kad je odlucio da se koriguje nakon uspesne forumske terapije i nakon prihvatanja saveta iskusnih kosarkaskih vukova iz KK Tastatura valjda ce sve biti dobro. :unsure:
Gde se to Teodosić izvinio saigračima zbog loše partije? Gde god da sam pročitao, prosto je konstatovao da je bio najgori, ali da se iskupio. Što opet implicira da je shvatio šta treba da radi <_<
Ja bih rađe da neko nekog razguzi (a po mogućstvu mi njih) jedno dvajes razlike jer stvarno više nemam herca za one šokove.
u takvom scenariju - male su nam sanse

ma gde teodosic bio najgori, on je lud ako je to izjavio.on je direktno onemogucio prvo tomasa a zatim rubia da nesto pametno urade u napadu.jednostavno su se previse istrosili cuvajuci njega, a ne zaboravimo da su i jedan i drugi vrlo bitni u napadu svojih ekipa.a kad se paznja odbrane u velikoj meri usmeri ka jednom coveku, ostaje prostara da eksplodira neko drugi, treci a kod nas i cetvrti, peti...da ne govorim o tome da su i pored takve odbrane, spanija i hrvatske zaustavile tea...al' za malo. 

Edited by Psihodelija

shermane, fancy claps jos uvek nije glasao!!inace, pobedicemo ih najlepse na svetu. bice divan razigrani basket i videce se drugarstvo na terenu izmedju nasih igraca!!!

Turci će imati podršku poblike i u tome naravno veliku prednost. Ali, nije bitno kolika te sila napada, već kolika je svetinja koju braniš. Branićemo se da izdržimo taj prvi udarac, a onda kada dođe vreme za to, da zadamo naš. Bićemo spremni", rekao je Kešelj, koji je odlično shvatio i još bolje sproveo u delo svoju ulogu u timu Srbije.
:lol: :lol: :lol:
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...