Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Polufinale: Srbija - Turska

Polufinale: Srbija - Turska  

94 members have voted

1. 1. Ko prolazi u finale

Recommended Posts

jezovuk

U principu to sto pise. Ali uz dosta psovki i teatralnosti.Posto nas je vec nahvalio, nasi novinari su nastavili da zapitkuju u istom stilu "a jel da da je Srbija strava", "a sta cete protiv Srbije" itd., pa je on prasnuo sa tom opaskom o romanu. Samo, bilo je vise "sta vise hocete, da vam napisem roman?!".A onda je imitirao Tea u stilu ma on je lud, on moze sve, celu utakmicu ide ovako (mlati glavom sa poluotvorenim ustima) a onda puc (imitira Teov nonsalantni sut sa istom facom). I sve u tom stilu.

Patrick Mbomba

Ne moze Turska stalno na "ho ruk", milsim da ovo Srbija dobiva bez previse nervoze, iskusan je Duda

Joe D

Jel sad rece Aca a je utakmica u pola 9, ili sam ja istripovao?edit: nisam, i na sajtu pise

Edited by Joe D

Geo
sta je rekao tanjevic ja sam propustio Tegija
Super je opisao(imitirao) Tea :-)

Dudus

Po meni Turci ce nam biti manji problem nego sto bi to bili Slovenci.

Milogled Bluff
Ja mislim da će se oni tako žestoko ožderati za Bajram da će se jedva vući po terenu. Tako da- lagano smo u finalu.
Ne seri da oni ovako igraju sve postujuci Ramazan? :o

nisam ja

dobijaju romi šutem s pola.

Feindouno

Koliko se slihta Tanjevic na Sosu, malo mi neprijatno :mellow:

koksy
Ne seri da oni ovako igraju sve postujuci Ramazan?
Pa dobiju oni neki blagoslov da ne moraju da poste iz viših razloga ali uzdam se da im verska osećanja ipak uspostave bar izvestan nivo suzdržavanja. Kao ja, na primer, o Krstovdanu - otcaparim malo korice sa pečenice ama butić ne diram pre Božića.

Filipenko

Samo da ih ne sere u prvom poluvremenu kao protiv Slovenije i sve će biti dobro. Valjda su se ispucali. Još da Teodosić odluči da se koriguje nakon sopstvenih priznanja da je najgori igrač na terenu (prvi neophodan korak u pravom smeru) i to je to, finale je naše.A u finalu na pobednika Litvanija - SAD, pa šta bude. SAD su veliki favorit, ali je uvek tu nada da Litvanci mogu da ih uhvate u šutersku mašinu. Sreća je po Litvaniju da ni Ameri nemaju neke dominantne centre, mada opet, do pozicije za šut protiv njih treba ostaviti muda na podu.edit: sad gledam, pa Turci su imali preko 70% za 2 i 3 u 1. poluvremenu protiv Slovenije :blink: Nema šanse da to ponove...valjda :)

Edited by Filipenko

MangupIzCivilstva
Samo da ih ne sere u prvom poluvremenu kao protiv Slovenije i sve će biti dobro. Valjda su se ispucali. Još da Teodosić odluči da se koriguje nakon sopstvenih priznanja da je najgori igrač na terenu (prvi neophodan korak u pravom smeru) i to je to, finale je naše.A u finalu na pobednika Litvanija - SAD, pa šta bude. SAD su veliki favorit, ali je uvek tu nada da Litvanci mogu da ih uhvate u šutersku mašinu. Sreća je po Litvaniju da ni Ameri nemaju neke dominantne centre, mada opet, do pozicije za šut protiv njih treba ostaviti muda na podu.edit: sad gledam, pa Turci su imali preko 70% za 2 i 3 u 1. poluvremenu protiv Slovenije :blink: Nema šanse da to ponove...valjda :)
Samo za Filipenka i ine drugare:
Oni koji su igrali košarku to znaju. Svi ostali gledaju brojke i misle da je košarka matematika. Nije, brate. Jer matematika kaže da je Teodosić odigrao slabo, zabio samo 12 uz šut 5/12 i izgubio tri lopte. A košarka kaže da je genijalac o čijoj će trici s devet metara raspravljati generacije i generacije nekih novih novinara i stručnjaka.

harper
Samo da ih ne sere u prvom poluvremenu kao protiv Slovenije i sve će biti dobro. Valjda su se ispucali. Još da Teodosić odluči da se koriguje nakon sopstvenih priznanja da je najgori igrač na terenu (prvi neophodan korak u pravom smeru) i to je to, finale je naše.
Cudi me da se Teodosic, ovde proglasen od strane eminentnih psihoanaliticara kao samozivi magarac koji ne jebe saigrace i rusi "drugarstvo" zarad sopstvene patologije odlucio na to da se tim istim saigracima izvini zbog lose partije. <_< Ali, eto sad kad je odlucio da se koriguje nakon uspesne forumske terapije i nakon prihvatanja saveta iskusnih kosarkaskih vukova iz KK Tastatura valjda ce sve biti dobro. :unsure:

Timmy

Turci su prevazisli svoja ocekivanja. U 1/4 cemo otici na 10+, pa cemo umiriti i publiku i sudije i mirno zavrsiti mec. Razlika u kvalitetu je velika. Pre svega u timskom igri i posebno na klupi.

Joe D

Da Turska je bas skup individualaca na celu sa trenerom diletantom.Seberi se, razlika u kvalitetu ne postoji. Mozda imamo duzu klupu, ali to bi bilo to. Turska igra najbolju kosarku od svih ekipa na prvenstvu, moracemo da odigramo i mi daleko najbolju do sada da bismo pobedili. A to nije lako.Uzgred, za ove koji primecuju kako je njih prosralo protiv Slovenije ili Litvance protiv Argentine, da li znate koliko smo mi trojki dali Spancima? Verovatno i oni misle da mi necemo ponovo moci tako da sutiramo, i s pravom.

Edited by Joe D

tsva

Sutra se valja dobro spremiti za utakmicu tj. ima da se oleshim u ranim jutarnjim satima jer ja trezan vise ne gledam. Posle toga i Djovak igra a mozda i u isto vreme.Bilo kako bilo - ocekujem tj nadam se utakmici koju ce odluciti jedna lopta. Bojim se da nam sve drugo nece odgovarati.http://www.b92.net/sport/intervjui/intervjui.php?yyyy=2010&mm=09&nav_category=91&nav_id=457852 :Hail:

Edited by tsva

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...