Jump to content

Polufinale: Srbija - Turska

Polufinale: Srbija - Turska  

94 members have voted

1. 1. Ko prolazi u finale

Recommended Posts

Jose Raul Capablanca

Turci sinoć baš moćno odigrali, mada su i Slovenci skinuli gaće čim su ovi prvi put otišli na +10... Turci imali 17-10 za tri poena, od toga 5 u prvoj četvrtini uz samo jedan promašaj. Ključne dve odbrane su Iljasova i Hido, prvi je surovi realizator, a od drugog sve počinje. Hido tera na pomoć, onda deli vrhunske lopte. Sa obzirom na činjenicu da do sada na SP-u za dva ima 30%, a da je ubedljivo prvi asistent turskog tima, ja bih njega u svakoj situaciji branio sa jednim igračem, pa kako bude.Mačvan na Ašika i da ga drži konstantno što dalje od koša, a kad ovaj i priđe i uspe da primi loptu sekirica, pa da gledamo lepo Ašikovih 36% sa slobodnih bacanja...

• Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

59

• Milogled Bluff

56

• Кристофер Лумумбо

44

• ivamehiva

37

Turci sinoć baš moćno odigrali, mada su i Slovenci skinuli gaće čim su ovi prvi put otišli na +10... Turci imali 17-10 za tri poena, od toga 5 u prvoj četvrtini uz samo jedan promašaj. Ključne dve odbrane su Iljasova i Hido, prvi je surovi realizator, a od drugog sve počinje. Hido tera na pomoć, onda deli vrhunske lopte. Sa obzirom na činjenicu da do sada na SP-u za dva ima 30%, a da je ubedljivo prvi asistent turskog tima, ja bih njega u svakoj situaciji branio sa jednim igračem, pa kako bude.Mačvan na Ašika i da ga drži konstantno što dalje od koša, a kad ovaj i priđe i uspe da primi loptu sekirica, pa da gledamo lepo Ašikovih 36% sa slobodnih bacanja...
Potpuno se slazem i u principu mislim da je to vec vidjeno na EP.
Ako pratimo model sa SP-a u fudbalu (jer smo dobili Nemce), gubimo u polufinalu i osvajamo bronzu.Ja cu ipak sacekati fancyja, on se doima kao da je upucen u materiju™. :)
I meni se čini da je to ta logika.Druga je, da smo u junu posle velike pobede nad Nemcima, izgubili sledeću.DakleM, dobra je i bronza
Ne pratim nešto taj fudbal, ali jer moguće da smo na svetskom prvenstvu u tom sportu prošli grupu!?
Ma jok, mi smo Nemci™. Oni su na tom SP-u izgubili samo od nas u grupi i u polufinalu, isto kao sto smo mi na ovom izgubili samo od njih.
Pazi kad smo mi 4. :D
bujrum. meni je to samo razlika dal cu dete s mora da vozim 120km/h sa pauzama za presvlacenje i hranjenje ili 220km/h coast to coast <_<
krenes ranije i vozis sporije
Mi i u tricama cetvrti. Pazi kad smo Turci i mi imali najvise pokusaja za 3 - po 71.
Nisu to pokusaji vec pogodjene trojke ;) U svakom slucaju imamo mnogo bolji procenat nego sto je pojedinacno igracima bio tokom sezone ! Edited by Geograf
Nisu to pokusaji vec pogodjene trojke ;) U svakom slucaju imamo mnogo znatno bolji procenat nego sto je pojedinacno igracima bio tokom sezone !
Nisam bas siguran da je Teodosic sutirao 30% tokom sezone. Ili Novica 20%.Keselj i Rasic su jedini isli iznad proseka, ali zato su i vodjeni.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...