Jump to content

Četvrtfinale

Ko prolazi dalje?  

60 members have voted

1. 1. Turska - Slovenija

2. 2. SAD - Rusija

3. 3. Argentina - Litvanija

Recommended Posts

• Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• hattori

9

• pacey defender

15

• Feindouno

41

• Calavera

13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa valjda toliko koliko i trica. Inače, onda skraćuješ prostor između linije auta i trice.
Gledao sam teren u novoj hali u Ljubljani, nova trica a stare dimenzije. Trica se "lomi" u uglovima, a prostor između linije trojke i auta je jako mali, taman za neku patiju 48-49 broj...I ja mislim ovo što kizjah jaže da teren ostaje isti Edited by Jose Raul Capablanca
Nego, jel od ove sezone trojka ide na 6.75? Možda će evropski basket postati malo gledljiviji.
E, jesi tezak kad ti izgubi tim za koji navijas. :lol: Prosto, Argentina igra sa premalo igraca a od tih koji valjaju samo jedan nije pred penzijom. Za ovako dugacke turnire to je idealan recept da naletis na ekipu koja se otkaci u jednom elementu igre i odes kuci. Skola dok je vadio iz bulje vadio je. Jednom je i on covek morao da stane.

Zašto Argentina ovako malo igra na Oberta? Danas je za 23minuta šutnuo ukupno tri puta. Uz to ume da razigrava saigrače. Uvek mi je delovao kao racionalan igrač, a čini mi se da je upravo to falilo Argentini večeras u napadu.

• Create New...