Jump to content

Četvrtfinale

Ko prolazi dalje?  

60 members have voted

1. 1. Turska - Slovenija

2. 2. SAD - Rusija

3. 3. Argentina - Litvanija

Recommended Posts

Sta misle kladionice:1.33 Turska - Slovenija 3.69-22.5 USA - Rusija1.69 Argentina - Litvanija 2.33Ja mislim da nece biti iznenadjenja. U duelu Amera i Rusa bi trebalo da padne kvalitetno gazenje mada nije nemoguce ni da Argentinci polupaju Litvaniju ako budu igrali kao danas (i jedni i drugi).Najveci kandidat za iznenadjenje mi je Slovenija, uprkos domacem terenu, smradu iz usta i ostalim prednostima Turaka.

• Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

41

• pacey defender

15

• Calavera

13

• hattori

9

Top Posters In This Topic

Posted Images

pacey defender

RTS1 20.11 Serija: "Selo gori a baba se češlja"RTS2 20.00 -Odbojka: Turnir Trofej Beograda: Srbija - Kuba, prenos 21.30 -Košarka, SP: Slovenija - Turska, četvrtfinale, snimak :isuse: idioti.

pacey defender
Daj nemoj zajebavati :o Pa stvarno ih treba spaliti :isuse:
zapravo, još je luđe :
20:00 Друга варијанта програмаАко Србија победи Шпанију20:00 Кошарка - СП: Словенија - Турска, четвртфинале, пренос21:45 Одбојка: 10. Међународни турнир "Трофеј Београда", Србија - Куба, снимак
http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/18/РТС+2/761780/Друга+варијанта+програма.htmlsve je podložno promenama, ali baba koja se češlja je konstanta!!! :Hail: Edited by pacey defender
Jose Raul Capablanca
RTS1 20.11 Serija: "Selo gori a baba se češlja"RTS2 20.00 -Odbojka: Turnir Trofej Beograda: Srbija - Kuba, prenos 21.30 -Košarka, SP: Slovenija - Turska, četvrtfinale, snimak :isuse: idioti.
Pa dobro samo 500 dinara mesečno plaćamo babu koja se ćešlja... nije puno Bombu ću im baciti jednog dana

uvek se nadje dobar potoka komentarisanje moze biti mesavina svedskog, mandarinskog i nekog busmanskog dijalekta i opet ce mi vise prijati od Dende...

Najbolji scenario: Slovenija dobija tricom u poslednjoj sekundi uz nedosudjeni faul u napadu, cela dvorana navija za nas u polufinalu. :)

Edited by Calavera
Najbolji scenario: Slovenija dobija tricom u poslednjoj sekundi uz nedosudjeni faul u napadu, cela dvorana navija za nas u polufinalu. :)
da, ali sve to posle 4 produžetka. nek pocrkaju.
yap.that's the plan.:D
gremo Slovenci!
Bilo bi lepo da fantovi oderu Turke...Ali teško, da ne kažem nemoguće...Edit: Da su tu Smrdiš i Erazem Lorbek... Druga priča... Edited by dare...
  • Create New...