Jump to content
IGNORED

Vratiće se rode


ducca

Recommended Posts

fuck you. nek deca gledaju spunge bob ako ste vi tako fina gospoda.a pri tom svi u kuci kocijasite, psujete pred decom, unosite im nervoze ...i sada tu palamudite kako ima puno psovki. ma ajde....a na cemu smo mi odrasli? na lepim zeljama? i psovalo se i gledala se golotinja, i sve to u zadimljenim dnevnim sobama...od psovki i golotinje detetu nista nece biti..ali od igranja igrica debilnih na kompjuteru...let the forces be with all of you.

Edited by andjelija
Link to comment
fuck you. nek deca gledaju spunge bob ako ste vi tako fina gospoda.a pri tom svi u kuci kocijasite, psujete pred decom, unosite im nervoze ...i sada tu palamudite kako ima puno psovki. ma ajde....a na cemu smo mi odrasli? na lepim zeljama? i psovalo se i gledala se golotinja, i sve to u zadimljenim dnevnim sobama...od psovki i golotinje detetu nista nece biti..ali od igranja igrica debilnih na kompjuteru...let the forces be with all of you.
Još jedan zaluđeni protivnik PC igrica ! :lol:
Link to comment

E mnogo serete za seriju kome se ne svidja ne mora da gleda.A ne samo da lupate kako vi znate da nista ne valja cudi me da niko od vas nije dosada osvojio oskara kad ste toliko pametni i znate sta kako treba.

Edited by Moca
Link to comment

Ajooooooj....gledanje ove serije moze da dovede do suicida. Ne znam zasto sam ja ziveo, pre, u nekakvom ubedjenju da je Djuricko talentovan glumac. Koje je ono mucenje, jebo te! Steta sto je "kultna" serija u pitanju. Kao: " Hocu da budem ljut. Imam pravo da budem ljut. Sto, ti ces da mi zabranis da budem ljut? Ja sam mislio, ono kao, ja i ti i te fore. Nisam nikad nista tako osecao ni prema kome...jebote, ja ja ja te volim....ono. I h h h hteo sam da zivimo zajedno i da ozenim....jebi ga" :puke:

Link to comment
Ne znam zasto sam ja ziveo, pre, u nekakvom ubedjenju da je Djuricko talentovan glumac. Koje je ono mucenje, jebo te! Steta sto je "kultna" serija u pitanju. Kao: " Hocu da budem ljut. Imam pravo da budem ljut. Sto, ti ces da mi zabranis da budem ljut? Ja sam mislio, ono kao, ja i ti i te fore. Nisam nikad nista tako osecao ni prema kome...jebote, ja ja ja te volim....ono. I h h h hteo sam da zivimo zajedno i da ozenim....jebi ga" :puke:
Brkate malo lošu glumu i loš scenario. I najbolji glumac ne može lepo i uverljivo da odglumi loše napisan tekst. Recimo, Srđan Todorović glumi lika koji u realnom životu ne postoji, zato se batrga da nas ubedi da je onakav klošar neki žestoki momak, pa zato je izvukao svoj adut- glumi lika đavola iz "Anđela". To mu je ziher.
Link to comment

@ ducca nisi odgledao epizodu do kraja, ali si udario po njoj uveliko...da ti ja objasnim neshto glede Djuricka: ne mislim da je on nash najbolji glumac i ne mislim da mu budem advokat, ali kada neko izazove takve reakcije kod publike (kao kod tebe u smislu da mislish da je on tupan, da ne zna da prica, da je konfuzan itd.) to je dobar znak jer je uspeo da docara "morona" kog glumi...kuzish?...dakle on je obicna baraba sa BG asfalta koji visi sa propalitetima poput Bjelogrlica koji nemaju ni kuceta ni maceta, on je tip bez shkole i obrazovanja, on je i bez posla i bez kinte i on tako prica, tako se ponasha (sa puno tikova) tako i laze, tako se i ulizuje i sve ostalo bash kao shto je to Djuricko odglumio...btw vrlo je simptomaticno da se svi "rodo-mrzci" redovno nacrtaju petkom u 2000 i isprate svaku od epizoda...

Link to comment

Ne nego je to samo vakumski prostor kada čovek apsolutno nema šta da radi pa se desi, hteo ne hteo, da uhvati par minuta i malo izmazohiše. Ne pamtim kada sam poslednji put, rodoljubitelju, uhvatio epizodu što se i vidi po učestanosti kojom pišem ovde. A to za Djurička ne mogu da progutam i dalje tvrdim da je momak zalutao u neku, da kažem, "ozbiljniju" ulogu. Ali leži mu da glumi degenerike, to ne sporim. I uostalom, zašto bi neko trebao da se primi na govnariju o nekakvim "tipovima sa BG asfalta koji nemaju kučeta, mačeta, škole, volje za životom" i šta li već..? Stvarno ne vidim ništa intrigantno u tome. @Tihajeza...jeste, činjenica je da je scenario loš ali to i dalje, kod mene, ne opravdava jednako lošeg smarača Djurička. Mogao je ipak uneti bar nešto u svoj lik čime bi bar dokazao da ima smisla za glumu i nekakvog talenta. Ne bih se složio da žika tumači djavola, ali da se batrga i uspeva da izvuče kakav takav nivo glume iz sebe to stoji. Čak ni Bjelogrlić nije toliko loš kao Džoni.

Link to comment
btw vrlo je simptomaticno da se svi "rodo-mrzci" redovno nacrtaju petkom u 2000 i isprate svaku od epizoda...
Ijopece ijopece - propustati nece.Mi smo jedina prava fan baza iako mrzimo. Ja ne znam nikog osim sebe ko je pogledao bas sve epizode...I meni se cesto desi da pobrkam losu glumu sa losim scenarijom, losom rezijom i losom produkcijom. Cesto me sve to jos dodatno zbuni u kombinaciji sa losom muzikom...
Link to comment
btw vrlo je simptomaticno da se svi "rodo-mrzci" redovno nacrtaju petkom u 2000 i isprate svaku od epizoda...
Gresis. Ja sam stoichki izdrzala pola 2. epizode, i jos kumulativno jedno 10 minuta - ali to prisilno, dok se ne izborim za daljinac.Nisam bas toliki mazohista (kao Mp40 - kako uspevas covece? :huh: ) ali mi je i ovo sto sam videla bilo sasvim dovoljno da zakljucim da je serija losa. Mozda mi to sto ne gledam redovno ne daje za pravo da pljuckam, ali ono sto sam videla nikakvim cudom nije moglo da se pretvori u kvalitet, da ga hebesh! <_<
Link to comment
Nisam bas toliki mazohista (kao Mp40 - kako uspevas covece? :huh: )
Eh, pricas sa nekim ko je procitao desetine uzasnih knjiga (pavic, koeljo, cosic...)samo da bi tacno i precizno mogao da mrzi i prepire se argumentovano sa retosima...Ovo je lako!
Link to comment
Eh, pricas sa nekim ko je procitao desetine uzasnih knjiga (pavic, koeljo, cosic...)samo da bi tacno i precizno mogao da mrzi i prepire se argumentovano sa retosima...
ovde se nameće velika dilema ko je tu u stvari retos :rolleyes:
Link to comment
Eh, pricas sa nekim ko je procitao desetine uzasnih knjiga (pavic, koeljo, cosic...)samo da bi tacno i precizno mogao da mrzi i prepire se argumentovano sa retosima...Ovo je lako!
:lol: Covece! :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...